Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    Megtört a jég! Kaptam egy minert (első legendarym!).

    Sajnos nehéz jó decket alapozni rá... Végül egy challangeből ellestem egyet, és a sparkyt kicseréltem a wizardra (nagyon erős kártya, a minyonok ellensége.) (Majd valamikor elárulom a decket is :) sajnos annyira nem jó, mint az előző, ezért azt használom még.)

    Volt egy klántournament tegnap - megtekinthető zsomac csatornáján, ha valakit nagyon érdekel -, ott ötödik lettem. Két dolgot sikerült megállapítanom:
    -nagyon kicsik a tournament jutalmak, ezt nem kellett volna csökkenteni,
    -vannak nagyon erős lapok :D de tényleg, van, ami gyakran feltűnik "erős" deckekben. Ezek szerintem: zap, fire & ice spirit, goblins, minion(horde), giant, hog, (three)musketeer, wizard, valkyrie, minipekka, elixir collector, inferno, bombtower, poison, bowler, guards(!), lumberjack, princess, icewizard.

    Ezeket kicsit erősebbnek érzem a többinél, vagy legalábbis több szituációban jobb lapok, mint amiket nem soroltam fel - és nem utolsó sorban többször vesztettem ellenük. Nyilván ezek népszerű lapok is, de nem ok nélkül azok.

    Majd a nyertes deckjét és kirakom ide, mert toronymagasan nyert, és a tournament caphez képest sem volt maxos jó néhány lapja. Egyébként egy giant-ballon decket használt az illető, csak ballon helyett bowlerrel. És majdnem minden lapja a fentiekből került ki. (Az illető egyébként arber a darkfoxes^ból.)

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák