Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szuszi83

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én is nemrég váltottam IPTV-re, és eggyel nagyobb csomagra (25/5). Ezt a modemet kaptam hozzá. Szinte az összes hozzászólást elolvastam (más oldalakon is kerestem), hogy a problémám orvosolni tudjam, de sajnos még mindig fennáll.
    Az uTorrent nem igazán akar tölteni kb. 2 hete, amióta váltottam. Először töltött lefelé, de most már az is kb. 5 perc alatt éri el a "normál" sebességet, mint egy csiga. Több trackert próbálgattam, mindig ua. a helyzet. Feltöltésnél a peer-ek ugrálnak ki-be, 1-2-0, de mindig eltűnnek, holott több százan vannak. A sebesség 0.1, néha felmegy 10-20-ra. Kb. 400 lenne a max. de le van korlátozva 150-re (de nem is tudom minek...)
    Régen tökéletesen működött, most meg K.O. Amúgy aktív vagyok, hálózat rendben. A tűzfalam eleve be volt állítva a gépen, a Ciscon először rajta volt a TP-Link routerem, de azt inkább leszedtem. Beállítottam mindent: MTU: 1500, UPnP, portot nyitottam. 3 féle portteszt is nyitottnak írja. Eljátszottam ezt kábbellel és wifin is, de ugyanaz a helyzet. Ezelőtt a csere előtt 15/1-es csomagban mindig tudtam feltölteni maxon, bár mindig korlátoztam. A kliensben is játszottam már minden opcióval, de az sem segített.
    A speedtest ok, de csináltam egy p2p tesztet is, hogy a szolgáltató korlátoz-e, az is rendben van, mint ahogy mások is írták előttem, hogy a T. nem korlátoz.
    Próbáltam a legújabb klienssel, de hiába. A tűzfalat is kikapcsoltam próbaképp (hol egyiket, hol másikat), de semmi.
    Kérem, ha valaki tud, segítsen, már az őrületbe kerget, hogy nem tudok rájönni a nyitjára. :W :W Főleg, hogy eddig minden rendben ment. Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák