Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Szabi=-

    tag

    válasz Druss #217 üzenetére

    Szépen gyorsan és stabilan megy minden, én hibát, kikapcsolgatást stb. nem tapasztaltam. :)

    Még nem sikerült kiakasztanom semmivel, főként a droidot használom, billentyűzet és egér nélkül nem túl kényelmes a win asztali nézete, a tabletes verzió csempéit meg nem szeretem. :D

    Kártya elméletileg holnap jön szlovák webshopból.. illetve holnap megyek bubis tokért meg plusz 2A-s töltőért.

    Néhány játékot kipróbáltam droidon, érdekes hogy pl. az NFS:MW, RR3 brutálszép, az NFS:NL-ben már nem találta meg, hogy milyen beállítás kéne a tabhoz (pedig ugyanazok csinálták mindhárom játékot) , így valami low közeli csúnya beállítást használ és nem bírom ráerőltetni hogy szebb legyen, pedig a vas bőven bírná szerintem. :-/

    Win-en letöltöttem a Steam-et és kipróbáltam a SW EaW-t , de bill nélkül nemigazán játszható, így a win-es gémerkedést még nem erőltettem, maga a játék amúgy high-on játszhatónak tűnt :)

    Egyetlen igazán apró furcsaság, droidon hogy a zárolási képernyőnél az óránál a dátum melett mindenféle furcsa számok jelennek meg néha, még nem jöttem rá hogy mi akar lenni, de vasárnap pl. V betűt írt ki, most meg 11-et. :DD

Új hozzászólás Aktív témák