Hirdetés

Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz jerry311 #832 üzenetére

    Kicsit fogd vissza magad, csak érdeklődtem a minőségéről mivel egy-két ismerősöm azt mondta, hogy használhatatlanná lassul hétvégén. Ők nem letöltenek, vagy alacsony pingre mennek valami játék miatt, hanem weblapok böngészésekor veszik észre a lassulást, szóval nem csak valami kismértékű ingadozáról van szó. Megkérdeztem a székesfehérvári topicban is, ott is írtak ilyen negatív dolgot róla. Mivel azt mondták itt többen, hogy megbízható, így hajlottam a chello beköttetésére, ám közben 2 user is írta, hogy nem tökéletes a kapcsolat nála.
    Én elhiszem, hogy apu kifizeti neked a netet, de nekem nem mindegy, hogy egy évig valami xart, vagy problémamentes kapcsolatot használok - ugyanis csak 1 éves szerződéssel tudom megkötni.
    Viszont az adsl mellé kell telefon, ami legalább havi +3210Ft, ezért nem mindegy mit kötök, ám a korlátlanság és megbízhatóság megér ennyit, ha tényleg nagyságrendekkel stabilabb. A 15GB-s korláttal még kibékülnék, bár - ahogy olvasom -már egyre nehézkesebb valahogyan trükközni vele, de sajnos eddig is elég problémás szolgáltatóm volt, szóval nem hiányozna ismét, hogy személyesen ismerjen a hibabejelentős.
    (ott tartunk, hogy a jelenlegi szolgáltatóm ügyeletese engem hív fel, hogy pingelnék-e pár ip-t, mert fenn ül a templomtornyon a körsugárzó mellett.... )

Aktív témák