Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz CPT.Pirk #169 üzenetére

    Mivel KDE-t nem használtam eddig így nem ismerem ezt a nepomukot. Van ennek valahol valami beállítása, vagy hogyan kell kikapcsolni?
    (Egyébként nem gondoltam volna, hogy ilyen jól megbarátkozok a KDE-vel. Mindig is nagy mumus volt. Régen próbálgattam mert grafikára dizájnra tetszik, de mindig is fogta a gépemet. Remélem ez most más lesz.)

    A második akadály is lazán véve, a vga kimenetre kötött TV beállítása. A monitor beállítások alatt szépen meg lehet adni a felbontását, azt is hogy ne klón legyen hanem jobbra a főképernyőtől.
    A panelek viszont elsőre a kiterjesztett asztalra másztak, de be lehett azt is állítani hogy melyik az elsődleges kimenet, és rögtön visszakerültek a helyükre. És ami a fontos, hogy a megnyiló programok is a fő képernyőn nyílnak meg, nem a kiterjesztetten.

    Telepítéskor volt lehetőség valami ramdisk létrehozásra. Az nem ugyanaz amit a Debian topicban írtál? Ha nem akkor elvégzem itt is.

    A preload az mire való?

    A wifis tapasztalatokat majd megírom én, csak most még egy kicsit barátkozok a rendszerrel :B

    Köszi az eddigi helpet :R fogok még kérdezgetni.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák