Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz half333 #31763 üzenetére

    Hát a VmWare a virtuális gépek allahja, aminek a parallels a prófátája, aminek meg a virtualbox a futottak még labdaszedegetője kb. De ha gondolod, kipróbálhatod ezt is, csak nem tudom hogy működ(get)het rendes/hardvergyorsítás nélküli grafikuskártya driver nélkül, még ha virtuális is az a "videokártya"

    (#31764) Bonkheads: Mondanám hogyan kell eskü, de halovány foggalmam nincs, ezt neked kell kikutatnod (vagy itt rákérdezni hozzáértőbbektől) Nekem még régebbi kártyám van, amiben nincs powertune, szóval nem igazán érintett annyira a dolog, hogy mélyebben belemenjek, ráadásul nagyjából csak kb. 1 játékkal játszom 16 éve, szóval.. Valami olyasmi rémlik, hogy a catalyst control panelénél trükköznek az "overclock" rész körül, csak nem "felhúzzák" a kártya órajeleit, hanem lefixálják. Persze nyilván ennél bonyolultabb lehet, de nem emlékszem bevallom töredelmesen. Ami játékkal én játszom, annak a cfg-jébe hál'istennek be lehet iktatni egy parancsot ezek ellen a "leszabályzások" ellen /seta com_idleSleep "0" (szerintem minden játékban elférne egy ilyen opció, ha más nem akkor a játékon belüli beállító felületen..)

    (#31765) jozsi252: Esetleg less be errefelé (bár őszintén szólva nem vágom miért a grafikus chip drivere lenne felelős a hálóért..)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák