Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #9812 üzenetére

    Azt mondtam, hogy NÁLAM nem volt semmi grafikai gond FO3-mal. De nem is CCC-ztem, nem is obli-profiloztam (ami a nem teljesen 1szerű elméken kívül mindenki számára nyilvánvaló marhaság, hiszen eleve továbbfejlesztették a motort). Azt meg hagyd már, hogy az AMD felelősséget vállal a hibátlan megjelenítésért, mert ez a felelősség egy b.szott nagy kamu, hiszen tele van bugokkal az összes meghajtójuk. Ray Adams legalább nem hazudik az ember képébe. :P

    Bakker, ha nekem a CCC letöltésre rákattintva a 10.6 jön le, akkor az a 10.6-os, benne van a fájl nevében. :P Gondolom, pár nap múlva majd lesz 10.7, ahogy kb. minden 2. hónapban eljátsszák, a fullos verziót töltők meg szembesüljenek csak az átdátumozott/verziózott, de valójában még mindig 10.6-os verzió hibáival. :P (Ti. ha lenne valóban 10.7, az ind. letöltéseknél is az lenne. ;) )

    vuk777: 9.12hf-től kezdve egyedül a 10.5-ös volt az a meghajtó, amelyik gyorsabb volt nála (10.6 már lassabb). Most mit vársz a 10.7-től? Pár hónapig foltozgatják a bugokat, optimalizálgatnak erre-arra, aztán majd fél év múlva megint összehoznak egy ált. gyorsabbat. Ha gáz a sebesség, tedd vissza a 10.5-öt.

    subaruwrc: Ált. így működik AMD-nél. Pár játék az optimalizálások miatt gyorsul, de soknál (régebbieknél), ill. benchmarkokban lassulás tapasztalható, elvétve jelenik meg egy mindenben érezhetően és mérhetően optimalizált driver. Most szólok, hogy 10.7-tel még nem teszteltem (a többivel igen), de a 9.12hf és a 10.5 gyorsasága (és hangsúlyozottan relatív bugmentessége) alapján elképzelhetőnek tartom, amiről vuk777 beszélt. Esetleg ő nem játszik olyan játékokkal, amelyekre a 10.7-et optimalizálták, így számára csak a lassulás tapasztalható. No de hát akkor tegye fel a 10.5-öt. :DDD

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák