Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapy

    újonc

    Sziasztok!
    Olyan gondom lenne, hogy vettem egy új videó karit pontosabban egy ati 7790 es csodát mert ezelőtt egy 7770 esem volt és láss csodát még a régi ment az új eléggé gázos.
    Egyúttal én okos raktam egy win 8.1 et a win 7 em helyett, és a gondok el is kezdődtek, elősször is 8.1 64bitre kb mult vasárnap óta nincs megfelelő driver, sőtt utána olvastam a 7790 es egy hibrid kari fele régi 7 es sorozatu belsővel fele az új belsdővel rendelkezik, ezért a hét elején még olyan is volt, hogy teljesen külön driver volt a 7790 esnek a 7xxx eseken kívül mert az nem jó hozzá, majd utána hét közepe fele ujra egybe rakták a 7xxx esekkel utána egy vagy két napig bem volt egyáltalán elérhető 8.1 es 64 bites driver a 7xxxx es sorozatokhoz ugyhogy most ott tartok visszatettem egy win 7 et azt hittem megint de rosszul, hogy majd ez orvosság lesz, de ott tartok ahol elindultam se win 7 se win 8.1 alatt nem működöik rendesen.
    Általában nem sokféle játékkal játszom leginkább cak WOWozom origgin és azt sem mondható, hogy a wow akkora hatalmas videókari evő játék lenne mégis állandóan kifagy miota ez a förmedvény 7790 esem van.
    Tud valaki benne segíteni mitévó legyek vagy várjak türelemmel mikorra is fogja az amd végre használhazó drivert felrakni?

Új hozzászólás Aktív témák