Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zjunior #97 üzenetére

    Félek én ezektől a hsznált,stb.dolgoktól.Annó X360ról jöttem,2 gép döglött ki,nem kevés pénzembe volt a dolog,és a kukában landolt,akkor szántam rá magam a PC-re.Azért nem volt rossz az x-eken bebukni 10egynéhány éve 150K-t...és utána még egy akkori mércével jó gamergépet összerakni utána...
    Mostmár hétvégén is vagy játszok,vagy nem,nem méghogy hétközben.OK,egy jó,új cod csak visszahozna jobban.De minden évben azt gondolom...
    És igen,bármilyen jó is lesz,lesz mondjuk 8000pléjer PC-n,2 hónap múlva a fele?Ettől félek leginkább.Már csalni se csalnak...ejj a régi szép idő,amikor csak a cheaterek,az akimbo,a cod4-es GL vagy tripla gránát miatt morogtunk...most meg majdhogynem ismeri az ember a lobbikat,mert nap napután csak ugyanaz a pár100 fanatikus tolja.Él pár lobbi összesen,ha jó,ha nem.A szeróra meg már nem látok többet esélyt...mod tools pláne nem.Sajnos már évek óta gyakorlatilag bármilyen játékkal el lehet felejteni,hogy visszatérjen a cod2-cod4 világ.BÁRMIVEL.Már rég megöregedett a gémerek jórésze,családot alapított,konzolt vett ha mást nem a gyerek meg az asszony miatt,stbstb.Az élet maga is csak bonyolultabb lett.A játékelvárások,a gépigény is,arányaiban.
    Kár,hogy a PC-re amúgyis kell költeni egy kicsit.A 775 már nem menő a 6850-nel...semmilyen szempontból.Meglepő,hogy ezen az ócskaságon fut egyáltalán a Remastered :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák