Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SipiBcs

    őstag

    válasz Devid_81 #23758 üzenetére

    Tényleg nem kapcsolom be a gépet, ha sörözésből hazajövök :DDD Ennyire nem szoktam kötekedni! :DD

    Szóval, arra gondoltam, hogy ha nem tudja hogy ha nem admin, akkor console-ból nem fogja tudni, mint mezei user kidobni azt, akire ő rámondja, hogy csíter! (többszörösen összetett mondatban másnap isteni vagyok) Ha ezt nem tudja, akkor bezony hiányosságok vannak e téren, nem szívesen adnék admin jogot.... de persze a varázspálca nem az én kezemben van... :O

    Képzeld el.... csinálsz egy 58 - 22 statot mert jó napod van.... egy 9 éves vékonyka hangocska el kezd anyázni a mikrofonjába, meg lecsíterez.... és kapsz egy kicket... vagy az eredeti játékodra 1 global bann-t.
    Egyébként igazad van, elcseszi a játékélményt a WH-s, az aim-os, mindig ide lyukadunk ki. Max 2-3 naponta.
    Most ott tartok, hogy ha több csítert sejtek az ellenfélnél... szó nélkül kilépek, keresek másik servert. A minap a saját teamemben láttam 1 wh-s gyereket.... de annyira amatőr volt, hogy első pillantásból látszott, hogy használ csalást. Először team say, normálisan. Aztán már butábban... a végén már a közös cseten könyörögtem a pb shootért... ami engem igazolt...

    Azért az új PB frissítéssel repültek ki a kölkök a szerverekről. Bár igazán nagy "arcot" nem láttam, hogy kivágott volna ilyen - olyan indokkal.

    "Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Új hozzászólás Aktív témák