Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Parci #2100 üzenetére

    Hát, az őszintét megvalva a bannerek engemet ugyan nem zavartak, viszont ez az egész hátteret kitöltő izé eléggé szíven ütött. Bár az is igaz, hogy reklámnak abból a tekintetben jó, hogy megnézi az ember, hogy mia f***??? ^.^

    Bár tudom, hogy a szavam semmit nem ér, de egy szavazat a bannerekre. És mielőtt megkérdezitek, nem, nem használok adblockot, és semmi ilyesmit. :N Egyszerűen sokkal szolídabnak, sokkal inkább oda illőnek találom, mint ezt a hátteret kitöltő óriás plakátot.

    Általában nem vagyok az újítás és a reklámok ellen, de ez szerintem most eléggé melléfogás. Kb egy kategória, mint amikor a popup reklámok mentek. :( Inkább havonta töltögetek nektek idióta reklámstatisztika kérdőíveket, ha ezzel elejét tudnám venni ennek az újdonságnak :B

    üdv, föccer

    mod:

    lezsó: Nem is tudtam, hogy a Sony-nál szerezted a szakmai gyakorlatodat ;]

    viktor: Nem a különböző fórum témák, vagy kategóriák vannak különböző szélességre beállítva, hanem a különböző domain alatt megjelenő fórum van máshogy beállítani. Én ezt akkor vettem észre, amikor a jelenlegi aláírásomat készítettem, és a mobil aránáról máshogyan tördelte a RIOS, mint a prohardverről.

    üdv, föccer

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák