Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz sketchifun #83537 üzenetére

    ja, b+ fázist nyalogatni is izgalmas meg megismételhetetlen élmény.

    ne ködösíts: azzal kezdted, hogy hol lehet beültetni egy mustangba azért hogy legyen mit elúrgni, azért hogy eldöntse hogy akar-e megtanulni vezeti azért hogy dinamikusan tudjon közlekedni a forgalomban mert a közlekedés sportautónagyessel kezdődik

    ez monami egy 14 éves kiskamasz nedves álma ha fel akar vágni a 14 éves csaja előtt, felnőtt felelősségteljes ember ilyet nem gondol, vagy ha gondol akkor rögtön elszégyelli magát és nem reklámozza a saját hülyeségét, meg magyarázza ki, hogy hát igazából ő nem is arra gondolt, meg zárt pályán meg oktatóval meg egyenes úton százzal kormánymozdulat nélkül.

    ez ködösítés. bizony te azt képzelted, hogy ráveszed, hogy kilinccsel előre megjöjjön a kedve a csigajogsihoz.

    mert ezt láttad a youtubeon és milyen menő már. maga a zélet. nagyzével.

    amit te szeretnél, azt úgy hívják hogy dodgem. 14 éveseknek lett tervezve, nem véletlenül.

    autóval ilyet nem találsz, max. úgy hogy a párod az anyósülésen kapaszkodik a majrévasba. mert ez egy hülyeség. nem azért, mert nekünk nem tetszik, hanem mert az autó egy kiszabott veszélyes üzem és nem arra való, hogy nyeretlen fakezű kezdők kibelezzék magukat a kormánycsonkkal.

    izgalom b+. szedjél hashajtóra altatót, abban van a neked való izgalom szegény párodat meg hagyd élni és ne bizonyítsd előtte, hogy mennyire tufa ötleteid vannak.

  • bandus

    veterán

    válasz sketchifun #83537 üzenetére

    szerencsére az utolsó mondatoddal meg is válaszoltál mindent :D

    nem értem miből gondolod, hogy a párod képes lenne az "ökörködésre" (~100 km/h-val egyenes vonalú egyenletes mozgás), amikor nem tud vezetni, nem tudja kezelni az autót, érted-e? :)

    én szerintem viszonylag sokat vezetek (heti 1k+ km), de ha alám raknának valami faszányos, erős, hátsókerekes Sportautót egy baszottnagy repülőtéri aszfalton, azért hirtelen nem tudnám mit kezdjek vele, és hogyan kellene "ökörködni".

    mondjuk az már lejött, hogy a magyar triplaikszként a te életed csupa izgalom, néha index nélkül váltasz sávot, és van, hogy a kézifék behúzása után nem rakod be egyesbe az autót a garázsbejáró előtt :)

    [ Szerkesztve ]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • GabN73

    addikt

    válasz sketchifun #83537 üzenetére

    Kikérem magamnak. Én ajánlottam a veztech tréningeket, de magasról le lett sz*rva ahogy látom.

    Nincs izgalom meg adrenalin?

    Ki is az, aki arra nem képes hogy az asszonynak elmagyarázza hogy hogyan működik a kocsi, b*szik mellé beülni, megtanítani 1-2 dologra. De inkább egy oktató kell. Igen, mert az oktatók arról híresek, hogy dinamikus haladásra tanítják a mazsolákat. :)

    A parkolóval pedig még mindig nem tudom felfogni hogy mi a f*sz bajod van, én már leírtam, ha üres, és olyan helyen van, nyugodtan ki lehet menni, de ha telibeb*ssza a padkát majd, törhet a felni, mehet futóműbeállításra, ha meg neadjisten van olyan tehetséges és az egyetlen egy oszlopot sikerül elkapni, akkor ..... :U :U -ennyit a másik iránti bizalomról?-

    Meg szerinted ha kapna egy 330Ci-t a segge alá, akkor ott nem sülhet el balul semmi? ASR nélkül egy hátul könnyű, hátulkaparó neki még "szörnnyel" majd ha nagy dinamikusan 100-al berongyol egy kanyarba, elindul a hátulja, a nagy pánikban meg a fék / kuplung helyett a gázt nyomja, odab*ssza a falra gtk-ra, akkor meg csak majd pislogsz?

    Az a baj, hogy az az adrenalin meg az a sok izgalom csak szóban van meg, pucuban már nem nagyon vannak meg ezek a dolgok ahogy látom :)

    Tudom, tudom, nincs tapasztalatom, tudom, senki se ért hozzá, a 90-et még pályán se léptem túl, annyira unalmas az életem... :N

    macilaci
    Nekem ne mondd, annyira tipik balkán az egész. Egyik haverral kinéztünk egyszer a transzfogarasira, nem én vezettem hálistennek, de hozzák az orosz szintet. :K

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz sketchifun #83537 üzenetére

    Többen leírtuk, hogy kicsi esély van rá, de hol nézelődj. Értjük mi, hogy mit akarsz, de nem értjük, mert a mi világnézetünkbe nem fér bele.
    Ja, hogy nem legális, amit akarsz, vagy csak nem ismerünk olyan balekot, aki vállalkozási szinten vállalná a felelősséget egy képzetlen, gyakorlatlan pilóta hülyeségéért?
    Ha nem tud egy kicsit sem vezetni a leányzó, akkor nem azért kell mellé ember, hogy ne legyen baj, hanem hogy valaki sebességbe rakja, váltson neki... Az ilyen tüsszentés közben ha fél kézzel fogja a kormányt, simán félrerántja.
    Ha izgalmat keresek a közlekedésben, akkor bliccelek a BKV-n. ;]
    Én annak örülök és arra vagyok büszke, hogy még az is mer mellettem aludni vezetésem alatt, aki először ül mellettem. Meg olyanokkar szórakoztattam magam gyerekként kétütemű Wartburggal, hogy gázadás nélkül elindulni és gyorsulni addig, hogy negyedikbe is fel tudjak kapcsolni. Egy Nissan Navarra meg ötödikben is tud indulni...

    DeFranco: vonatkoztass el attól, hogy gyerekülés van a kocsidban és ezért nem vagy Paul Walker (meg mondjuk, mert még élsz...)
    Van, aki látott ilyen filmeket és mivel a végefőcím után jönnek a betűk, hogy ellenőrzött körülmények, speciálisan felkészített kocsik és pilóták komoly szakmai háttérrel, blabla...
    Azt persze kevesen tudják elképzelni, hogy 20 km/h-val is tetőre lehet tenni a vasat. Lehetetlen nincs.
    Ugyanígy a bababiztos szekrényzárakat is laza csuklómozdulattal nyitja a célközönség.
    Ha élményautózni szeretnék, akkor kőkemény offroad 70°-os terepszögekkel, 30°-os oldaldőléssel olyan kocsival, amin nincs se forgalmi, se műszaki, mert minek, olyan helyen, ahol ténylegesen nem feltétel a jogsi. Lépésben haladva is féknyomos lesz az alsónemű...

    Qru: tudom, legyen saját autó és megyek én is, Párom is. Ha egy régi Swift Sedan 1.0 GL, akkor is.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák