Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    hazaértem, elkezdtem átnézni a maileket. még du hívott egy kislány, hogy behívnának interjúra. nevét nem vállaló cég jogi assziszenst keresett. annyira ügyesek voltak, hogy nem bírtak egy emailt küldei, 3x hívtak vissza, hogy a CV-ben lévő mail cím rossz, visszadobja nekik. 3x kértem meg, hogy ellenőrizze, hogy nem gépelt-e félre, de nem, ő nem. hádde. de legalább elismerte. szóval itthon elolvastam a mailt. ezt figyuzzátok, jogi asszisztensi pozi (jogászok munkájának támogatása, bla bla úgy alapból):

    kérjük az interjúra felkészülten érkezz, illetve amennyiben az időpont valamilyen oknál fogva nem alkalmas, kérünk, mihamarabb jelezd Társaságunk felé.

    Emellett küldök egy kidolgozható tesztfeladatot, amihez kérlek, lehetőleg a találkozásunk előtt szánj rá 3-40 percet és küldd el nekem a XXXXXXXXXXX címre az eredményt. Tudjuk, hogy nyilván még nem lehet érdemi „rálátásod” a cégünkre, ezért a feladat is inkább a készségek és a kreativitás felméréséről szól, semmint kiterjedt, sok oldalas részletes prm-koncepcióterv kidolgozásról, ami nyilván egy sokkal időigényesebb és összetettebb feladat volna…. Egyszerűen szeretnénk látni, hogyan veszel fel egy feladatot, milyen vizuális megjelenítést használsz, hogyan fogalmazol – és nem utolsó sorban, a jelentkezett pozícióhoz kapcsolódó témában miket alkalmaznál, milyen gyakorlati/tapasztalati háttered van. Amennyiben kérdésed merülne fel, kérlek, a fenti e-mail címen jelezd.

    szerintem félrement... :-))))

    Ti mit válaszolnátok vissza?

    én ezt gondoltam:

    Szia kedves Fanny!

    Én a klasszikus stílust részesítem előnyben, valamint a kevesebb-néha-több elvet vallom, így fehér A4-es papírlapot szoktam használni eddigi munkáim során, amiken a vizuális megjelenítést a Times New Roman betűtípus adja, persze szigorúan sorkizárt szerkesztéssel.

    Tartjátok még az interjú időpontot? :-)))

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

Új hozzászólás Aktív témák