Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz ro_bert17 #130578 üzenetére

    Popaganda média?
    Ezt most komolyan mondod?
    Ez nem volt neked elég objektív?
    És ráadásul, hogy kerül ide a pénzelvonás?
    Mi köze van ennek ahhoz, hogy Karácsony Gergely főpolgármester az általa szervezett autómentes hétvégén így jár, kell?

    Éppen most, több posztban diskuráltunk arról, hogy mi, miért történik az autómentességgel összefüggésben, és akkor jön ez a hír...

    Egy autómentes élharcos, aki politikai alapon dönt az általa vezetett főváros zöldítéséről, bicikli sávjairól, tömegközlekedéseinek népszerűsítésének keretében az autómentességről, pofátlanul jár-kell a benzines autójával (igen, a Toyota egy PHEV-hybrid, vagyis kb. 30 km tud megtenni elektromosan utána átvált benzim üzemre) és az "obejktív" médiában meg szórják a tömegközlekedési eszközön pozoló "instagyanús" képeit.

    Én nem szeretnék kiábrándítani a főpolgármester úrból senkit, de valahogyan rá kellene jönni az őt ajnározóknak is, hogy ő sem egy szent!

    Dettó ugyanaz a csapat, mint a másik!
    Mindenki csak a saját, önös érdekeit nézi, álca mögé bújva, sütögeti mindenki a saját pecsenyéjét.
    Felesleges védeni bármelyik oldalt is...

    Szerintem itt részemről befejeztem.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák