Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    Nagyon nagy tisztelettel köszöntöm a fórum tagjait.
    Végre elszántam magam és regisztráltam.
    Ígérem, hogy nagyon kemény leszek!
    Úgy tudom, hogy a fórum címe ki mit hallott a Brokernetről mégis manipulálták egy páran a fórumot és elvitték más irányba az egészet. Miért mondom ezt. Mert így van. Elmentetek a termékek irányába. Szerintem ez a fórum nem azért jött létre, hogy termékeket oktassunk, rajta hanem azért, hogy okuljunk és tanuljunk mások tapasztalataiból mely a Brokernettel kapcsolatos. Értem én azt is, hogy segítünk egymásnak a termékekkel kapcsolatba, de mint mondottam ez más irányvonal.
    Én úgy gondolom, hogy az ügyfelek kíváncsiak azokra az emberekre, akik már megjárták a hadak útját a Brokernetnél mint tanácsadók, és mint ügyfelek. Én szívesen az "Ő tapasztalataira lennék kíváncsi.
    Én is megjártam a hadak útját rá is fáztam rendesen. Mint anyagilag, mint erkölcsileg lenullázott senkinek nem kívánom azt a pár évet, amit eltöltöttem a Brokernetnél. A sztorimat majd folytatom, de kíváncsi vagyok, hogy vannak e olyanok akik hasonló cipőben jártak mint én. Vagy vannak e olyan volt ügyfelek akik a legrosszabb döntésnek tartják azt hogy megismerkedtek a Brokernettel.

    Brokernet SZTORIK, CSAK ÜLÖK ÉS MESÉLEK HATÁROK NÉLKÜL.
    Igaz történetek igaz emberektől! :U :K :B :O :P :F :Y :R :W :( :(( :(((

    [ Szerkesztve ]

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    válasz Worker #4597 üzenetére

    Szia Worker.
    Nagyon keményen fogalmaztál, de számomra pont ezért vagy hiteles.
    Igen, ha azt nézzük, csak viszi a pénzt az egész nem beszélve a telefon, benzin költségről is.
    Kötelező vállalkozói igazolvány igen ez nem semmi. A baj csak az, hogy hiába vagy vállalkozó úgy kezelnek, mintha az alkalmazottaik lennénk. Mintha egy burkolt alkalmazotti jogviszonyt takarna a megbízási szerződés. Nem beszélve arról, ahogyan a vállalkozókat csapták be. A részvényopcióról beszélek. Itt becsapták a régi és új kollegákat is. Legelőszőr 60 000 utazási pontra ígértek 72 milliós részvényopciót. Volt olyan ember, aki 72 milliós táskával járta a vállalkozókat 72 millió forintért nyomtattak 20 000Ft-osokat, amin rajta volt, hogy minta. Az üzleti beszélgetésen, elővették és a következőket mondta a „tanult” Brokernetes. Köss magadnak 4 millió éves díjat és lesz 72 millió Ft-értékben részvényopciód, 2012-ben, amikor a Brokernet felmegy a tőzsdére. Az elfelejtette mondani a kollega, hogy ez csak egy részvényopció. És nem részvény. Majd a kollegáknak érdekesen alakult a részvényopció értéke, nagysága, megdöbbentve látták, hogy amit először ígért a Bnet az már megváltozott. 120 000 utazási pontra kapnak a tanácsadók 56 millió Ft értékű rop-ot. Kb 5x változtak a kivetítőn 1 év alatt az opciók. Mára már úgy tudom, hogy amit legelőszőr kivetítettek 72 millióhoz képest csak 1 millió ft. Ez a nem semmi. A sok tudatlan meg még teszi a tulajdonosoknak a zsebébe a lét. Iszonyú nagy balhé lesz ebből még. Rengeteg szerződést adtak el Signumot a Brokernetesek úgy, hogy a CIG biztosítónál csak egy évet kell befizetni, mert ha felmegy, a tőzsdére a következő évet már a részvények hozamából ki lehet fizetni. Hát ez sem jött be. Vannak, akik több 10 milliót buktak ezen. Hogy lehet az, hogy a rengeteg bejelentés a Brokernettel szemben PSZAF-nél mindig elsimul és a Brokernet mindig megússza? Ezt magyarázzátok el nekem.
    A költségvetési hiányt csökkentené a kormány, de 2010-ben több százmilliárddal kevesebb társasági adó került be, mint ami elő volt irányozva. Tudjuk jól, hogy a CIG biztosító forgalmának nagy részét a Brokernet viszi. Ezek a szerződések általában céges szerződések a CIG forgalmának 95%-át teszi ki, ami után a vállalkozók nem fizetik meg a társasági adót. Ezeket az adóhiányokat a kis emberek fogják befizetni a gazdagok meg még gazdagabbak lesznek. Te ne lopj, ne csalj, mert megbüntetnek. Akik ilyen szerződésekkel több tiz-száz milliárdot nyúlnak le azokkal semmit nem csinálnak. Mert lefedték magukat a PM határozattal. Ez szerintem a tisztességtelen piaci magatartás. A magyar állam tudatos megkárosítása. Egy mondatban, ha meg kellene fogalmaznom így hangzana. Legális adócsalás!
    Csak ülök és mesélek határok nélkül.
    :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    válasz Széltoló #4599 üzenetére

    Kedve széltoló'
    A fene tudja, de nálam olyan ez mint egy házasság: ha elválunk, akkor nem húzom le a sárga földig az exem és nem kiáltom őt ki egyedüli hibásnak, hisz valahol talán én is ott voltam... Ha ezt mégis megteszem, akkor önmagamról is festek egy visszatetsző jellemrajzot, de ez így mégis súrolja azt a bizonyos fent említett témát.

    Ez olyan mint a cinkosság ha tudsz valamit és másnak kárt okozol akkor a cinkosa vagy.
    Itt nem egy feleségről van szó hanem több ezer Brokernetes ügynökről akik utasításra megpróbálják behálózni a tisztességes embereket. Inkább ítéljenek el a Brokernetesek mint több ezer vagy tízezer ember legyen megvezetve. :U :U :U :U

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    Drágább lesz a szerződésed, ha egy közvetítőt iktatsz be.

    :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

    [ Szerkesztve ]

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    válasz _zozo #4705 üzenetére

    Vonj le 500 000ft-ot első 2 éves díj költsége még lejön visszavásárláskor.
    vagyis a nyeresége 1 524 176 a nyeresége -20% kamatadó kb. 1 200 000ft nyereség
    nem egy nagy durranás! :C

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    Olvasnám a Bnet Sztorikat vagy nincsenek ilyenek? :F :F

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    válasz Selev #4741 üzenetére

    4600 hozzászólásom olvasd el.
    4 milliós éves díj=1000 egység max 30db részvényopció értéke kb összesen 1 millió ft.
    ezt beválthatod 50%-os értéken 500 000 ft-ot kaphatsz a régi elszámolás szerint.
    Most már még ennyit sem kapsz érte.

    [ Szerkesztve ]

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    válasz kabinos13 #4740 üzenetére

    Szia kabinos13. Privátban írtam neked, csak priviben válaszolj.

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    válasz maj15 #4763 üzenetére

    Kedves maj15!
    Én a helyedben a PSZAF hez fordulnék panasszal.
    Ha valóban megvezetett az ügynök, akkor a pénz kártérítés címen visszakérheted.
    Ha az UL biztosítási szerződés megkötése előtt nem a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelelően tájékoztattak vagy
    Félre tájékoztattak a futamidővel, kapcsolatban vagy
    Eltitkolták a költségeket,a díjmentesítés költségeit, l a visszavásárlási táblázatot
    Megtévesztettek, félreinformáltak pld.csak 2-3-4 évet kell fizetni,
    Összesen 1 milliód volt és megköttettek veled évi 500 000Ft 15-20 éves futamidejű szerződést.
    Tisztességtelen piaci magatartás, tisztességtelen piaci versenyelőny stb.
    Van felelősség biztosítása minden közvetítő cégnek.
    Csaó
    ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

  • Bnet sztorik

    csendes tag

    válasz filo-p #4787 üzenetére

    Egyszerű a válasz.
    A sorokban benne van.

Aktív témák