Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    válasz mark! #7 üzenetére

    Sajnos Én se találtam semmit ami ehhez hasonlóan lekötné a felesleges perceimet :(
    Azt szerettem ebben - különösen a vége felé - hogy mindig volt valami új amit nem fedeztem fel.
    Csak a vége felé jöttem rá, hogy Grade 6 peteket nem csak sorsoláson lehet szerezni hanem "beváltással" is, ha össze szedtem a xy mennyiségűt kisebbekből.
    + Volt 2 karakterem mind kettőn legalább 25k gem :D - És 1x vásároltam mind a két karin a VIP 1 miatt csak.
    De ha legalább tudtam volna, hogy vége lesz gyorsan elhasználom de mindig gyűjtöttem :@

    Hát amivel most elvagyogatok az a Kritika: The White Knights el lehet vele lenni, habár nem olyan állat mint a Brave Trials volt a maga petjeivel :3 - De elvagyok vele.
    Annyira nem mondanám pénz éhesnek, ha veszek gem-et akkor itt is csak a VIP level miatt, bár itt kicsit másképpen megy ez a rendszer.
    Ha gondolod less rá :)

    A másik amit megnéztem és még maga a grafikai világ és kicsit az irányítási dolog is hasonlít a Bravere az a Zenonia S: Rifts In Time de valahogy ez nem jött be annyira mint a Kritika, lehet hogy később jobb volna de az irányítása nagyon szokatlan a fent említett játékok után. - Vagy csak Én vagyok béna, ami nem kizárt. - Plusz a "tutorialt" az elején el skippeltem és nem lehet vissza kapcsolni xD - És kezdenék egy teljesen új accountot a google-mel de nem tudom törölni és csak emiatt nem akarok egy másik gaccountot behúzni a telómra. :\

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák