Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz CharlieDrop #62455 üzenetére

    Akitől vettem az 520i E39-et annak volt egy alkalmi E60-as 530D vételi lehetősége.

    Már az elején mondta, mikor néztem és vezettem az 520i-t, hogy számára az E39 kényelmesebb és tágasabb belül.
    Csak azért adja el az E39-et mert nem automata váltós és nem 530i. Ha automata váltós lenne nem adná el. Ha automata váltós és 530i lenne akkor végképp meg sem fordulna a fejében hogy eladja.

    Az E60 530D-t meg azért vette meg mert automata váltós kellett neki 36 éves létére és mert kell egy rohangálós autó (teniszoktató). Plusz mint az E39-hez is ismerős lévén jó áron jutott hozzá gondos gazdától. Az E39-em 2013-ban jött az országba Németországból egy német ismerősétől.

    Viszont annyira nem szerette meg az E60-at hogy vett egy E92 cabrio-t amit nyáron-jó időben használ. Télen meg a 530D-t koptatja.

    Most hétvégén ugyanott voltunk autót mosni és mondott újabb dolgokat, hogy az E60-ban beállíthatatlan a fejtámla és emiatt nem is támasztja rendesen a fejét. Az E39-ben meg úgy tudta állítani ahogy neki jól esett és tartott-támasztott is. Mondta a középen lévő képernyőt is hogy az botrány az E60-ban ahogy beletették az autóba. Kicsi sötét lyuk középen.

    Az E39 után az E60-at nem szereti. Az E60 számára egy munkás autó és nem több. Persze azt is rendesen karban tartja és mindent megad annak is mint az E39-nél tette, de ahhoz az autóhoz máshogy áll hozzá.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák