Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    Elkezdtem a nyári felkészülést :) Elöl hátul komplett fék elöl kerámia betét. + elöl fékcsövek meg fékcsúszkák elöl/hátul . Stab. gumik elöl ( még egyszer fékolajcsere is lesz hiába volt tavaly lassan olajcsere is... ) lyuggatáson van a 4 tárcsám. 4 gyári gátlót csinálnak nekem M-esnél egyel keményebbre ami utcán tökéletes nem a beteg pattogós de kell is mert erősebb is a kocsi :) Rendeltem új vízhűtőt mert el van repedve a sajátom meg egy új gyári vízcsövet is. Végre remélem eljut a lakatoshoz is a kocsi és a 2 hátsó emelőbakom is javítva lesz meg a hátfalamon lévő rozsdásodás és ráadásnak a sárvédő ívnél lévő is. Szerintem akkor lefújatom az M packet-et is és felrakom nyárra már. a 2,35-ös diffit kell még beépíteni a beletört tőcsavart a hengerfejből kioperálni az M Parallel felnimnek még egy kis perem polírt adni és a 2 gyári lámpáját ami pincében pihen szétszedni felújítani foncsorozni stb.... És bónuszként ha ez mind megvan még a klímaventit meghekkelni.... Azt hiszem alig van mit csinálni rajta... :W :DDD Abba elfáradtam,hogy ezt leírtam hát még meg is csinálni :O

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák