Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítségre, tanácsra volna szükségem hozzáértő emberek részéről. Számítógéphez szeretnék venni bluetooth-os headset-et. Skype-n keresztüli telefonáláshoz kéne és a következők lennének az elvárásaim:

    - nagy hatótávolság (lehessen közlekedni a lakásban telefonálás közben és ne zavarjon be egy ajtó, vagy fal)
    - jó lenne, ha kettő is működne egyszerre (pl. telefonos beszélgetésnél egyszerre ketten is tudjanak beszélni a hívott vagy hívó féllel)
    - lehetőleg fülbe akaszthatós, ugyanakkor kényelmes, hangos legyen és jó minőségű hangot továbbítson (szüleimnek lesz akik kicsit nagyot hallanak már)

    Kérdezősködtem - nézelődtem már de nem igazán sikerült döntenem. Valaki ajánlotta a Jabra márkát... ezt néztem ki, de nem ragaszkodom hozzá. Ha valaki jobbat tud (ebből a márkából vagy másból) szívesen hagyom magam meggyőzni.

    Továbbá halottam olyat, hogy a bluetooth csatlakozó vagy elosztó sem mindegy, hogy milyen. Igaz ez? Mire kell figyelni, mi a fontos? Szintén ajánlották a Trust márkát. Ehhez hozzászólás? Egyáltalán, hogyan tudom a bluetooth-s headset-et a PC-hez csatlakoztatni?

    Végül pedig... találtam egy ilyet. Állítólag lehet mobilhoz és PC-hez is használni... Erről mi a vélemény? Érdemes ilyet venni vagy hülyeség?

    A válaszokat, tanácsokat, hozzászólásokat előre is köszönöm!

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák