Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    sziasztok

    Először is a könnyebbik része a kommentnek:
    aki bluetoothos headsetet keres és nem utolsó szempont a minőség, annak bátran ajánlom az általam nagy megelégedettséggel használt Plantronics Explorer 370-est. Sokáig bírja, egyszerű kezelni, mellesleg por-csepp-ütés álló, a hivatalos honlapon közzétett egyik vélemény szerint a tulaja véletlenül kimosta 40 fokon mosógépben, miután kiszáradt, feltöltötte és használta tovább boldogan. Kaptam már negatív kritikát, hogy aki kézbevette meglepődött a méretein (azaz "ezdek*vanagyvazzeh") meg hogy vastag a fül mögé kerülő rögzítő. Nekem speciel nem ideális a fülem ehhez a kialakításhoz, mert nem elálló, hanem fejhez lapuló :DDD , viszont így is kényelmes viselet. Még a napszemüveget is elbírja, nem nyomja a fültövet.

    Anno azért vettem, mert ez 7000 huf, a rendőr meg telefonálásért 30.000 huf-ra büntet, meg amúgy is kényelmesebb, mint hogy folyton a fülemhez szorongassam a telót és fél kézzel vezessek.

    Szóval azon gondolkodtam, hogy e remek szerkezeten ha a későbbiek során tisztítani vagy cserélni szeretném a gumi füldugót, akkor azt hogy veszem le róla úgy, hogy vissza is tudjam rakni? :) E-bayen láttam oem alkatrészként, 1 db belőle 5 usd. Ezért inkább csak tisztítanám amíg el nem kopik :)

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák