Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz gsfbandit #44 üzenetére

    Lovaggal? Az a jó! :)
    Én is nekiálltam újból, és azért jobban forgatom vele a pengét, mint első nekifutásra! (13 mentés, Heroic, most hagytam el Tell Halaf erődjét - amit sikerült egy mentéssel végigvinnem! :Y :D)

    Érdekes tapasztalatokkal gazdagodtam: Az első pályán a buzogány nagyon megkönnyíti az életet, s a könnyű páncélért is még mindig érdemes visszamenni... :)
    A kaput őrző nagydarabot a Power Potion + Mace kombó négy-öt ütéssel elkergeti... :))
    A Sablazo pedig igencsak kedves szerszám, energiaigényéhez képest nagyot üt, fenemód lehet vele szelni a nagyobbnál nagyobb orkokat! :D

    Viszon értetlenül álltam azelőtt, hogy néhány monszta alapból le volt kaszabolva. :( Pedig gondot nem okoztak volna, kinyírásuk csak a szintlépésemet gyorsította volna meg. Valami bug lehet, ki tudja. (Olyasmi, mint mikor első játékom során a kaput őrző döggel való csatározás előtt sérthetetlenné váltam, s úgy is maradtam a következő pálya elejéig. - Utána azért becsületből visszatöltöttem, s ''halandóként'' toltam azt a szakaszt is... :DDD) Remélem azért következő indításkor rendbe jön a progi.
    És a videókat most éppen nálam sem játsza le - pedig Xp újrahúzás: Leghamarabb a főgonosz megölése után! :DD

    Ja, a program teljes címe: Severance: Blade of Darkness! ;]

    Azanyja, de hosszúra sikerült! :)

Új hozzászólás Aktív témák