Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Cathfaern #290 üzenetére

    Maga az egész settlerses gazdaság felépítés miatt. Ha nem lenne ez + AH korlátozás, akkor kizárólag AH flipből meg lehetne gazdagodni és akkor teljesen felesleges lenne, azaz értelmét vesztené az egész node rendszer a contribution XPvel és a saját crafttal együtt. Meg ugye akkor -1 fölösleges grindolható dolog. Valahol ez szélsőséges, vagy inkább szigorú szabályzás (az AH-nál érezni néha, hogy ez sok, mert van olyan, amit az életben nem tesznek be emiatt), de legalább annyira hasznos is szerintem. Mondjuk azért a guilden belüli craft lehet megengedhető lenne, még akár úgyis, hogy soulboundos lenne a trade után, mint a potik/teák. Én örülök, hogy kényszerítve vagyunk a node rendszer használatára, mert nekem pl.: bejön.
    A mellékhatása, hogy nincsen trade és a bár a goldsellerek szintet és gift letter tudnak csak hirdetni, bár van amelyik silvert is, de az nem tudom, hogy hogyan. Én úgy emlékszem, hogy még pénzt sem lehet átadni, bár csak a legelején próbáltam.

    Azt írták egyébként a fejlesztők, hogyha beérik a KR verziót, akkor felülvizsgálják a dolgot, hogy US/NA területen mennyire kéne változtatni/lazítani a dolgon.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák