Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • colker

    tag

    válasz nonsen5e #764 üzenetére

    Igaziból sok minden van egyéni döntés ki mivel foglalkozik.
    Youtube tele van ilyen kezdő bdo videókkal nyílván angol nyelven.
    Úgy nagy vonalakban írok pár dolgot.

    A grind mellett a life skillekből is jöhet pénz.
    A területeket összekötése és azokon belül a termelő területek megvétele.Városban munkások felvétele amikkel tudsz a termelő területeken nyersanyagot termelni.A városban a nyersanyagokból tudsz munkásokkal gyártani termékeket.(wagon felszerelés,termelő ruhák,grunil armor stb.)
    Ezehez cp pontra lesz szükség amihez questelni kell vagy főzni.
    A főzés miatt érdemes elsőnek pl. potato,corn,wheat termelésbe kezdeni azok segítségével tudsz főzni sört ami a munkásoknak is kell adni meg a főzés közben kapsz olyan mellékterméket amiért cp pontot kapsz.

    Vannak olyan termékek amikhez gatheringolni kell pl.grunil gyártáshoz kell fine tough hide amihez az alapanyagot amiért a disznókat kell megnyúznod.
    Tudsz bérelni kertet ahol növényeket tudsz termelni.
    Fishing ami nagyon jó afk pénzkeresés.(imperial fishing 2-2.5 milla/6-7óra +seal amiből kb.4 napnyi fishingből jön 16-18milla)
    Lehet vadászni is bár én ezt nem csináltam még komolyabb szinten.Van a tengerben kék bálna és a szárazdöldön Khalk's akiket lehet fegyverrel levadászni ezek csoportos vadászatok több ember kell mert sok a hpja.

    -World bossok(van több féle mindegyik mást adhat dande aw fegyver,kzarka fő fegyver,liverto fő fegyver,bheg gloves stb.)
    -Guild boss
    -Napi/heti scrollok guilddal vagy egyéni partyval(a sima tekercsek mennek egyedűl is,de vannak aw scrollok(5nap alatt 1 scroll gyűjthető a napiból és hetiből pedig 3 hét 1 tekercs)amiket mi 3-5fős partyval szoktunk nyomni.
    -Questeket lehet nyomatni érdemes végig csinálni a suggestednél a fő szálakat.
    -Arany ládák keresése(horgászatból jön silver kulcs amiből 100dbért kapsz 1 arany kulcsot amivel kitudod nyitni) néha ha unom a többi dolgot én szoktam keresgélni:D
    -Lovak befogása és szintezése

    Pvp vonalba én nem megyek bele mert ebben én nem veszek részt.

    Igaziból a nagy hangsúly a grindon van hogy fejlődj és fejleszd a cuccaidat.De azért van aki nagyon jól elvan a life skillekkel is.
    Egy level 56 azért alap addig minimum húzd fel az még nem vészes.
    Guilddal azért szórakoztatóbb a játék de persze ez is olyan kinek mi jön be és hol milyen a társaság.

    Saját véleményem hogy nem érdemes eladni valódi pénzért dolgokat!Persze ez a te döntésed.
    Megveszel egy value packet 4500ft-ért és eladod 10milla silverért a játékban.Jobb esetben 1óra alatt kitermeled ezt a játékban,legrosszabb esetben mondjuk 5 óra.Ennyit szerintem nem ér,de attól függ kinek mennyi a fizetése.
    10milla a játékban nagyon kevés.
    Egy duo grunil set 4*50 milla tehát 200milla.
    Boss cuccok több száz milla darabja.
    Saját magadnak nyílván érdemesebb vásárolni pl. outfit,pet,weight növelő,invertory hely.

    Lehetne még dolgokat írni most hírtelen ennyi jutott eszembe így is hosszú lett. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák