Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz mpo #39670 üzenetére

    Nem értékeltem túl, mert DELL Latitude E5530 a gép, ami 7 évvel ezelőtt igencsak prémiumnak számított, ahogy a mostani utódja is.
    Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy nem jó a Windows 7! Meséld el, mire nem jó?
    Bármikor, 5 percen belül átállhatok 10-re, rajta van az SSD-n, csak el kellene indítani.
    Szomszédomat nem én hívom informatikusnak, hanem valóban az, egy Európa szerte ismert, stratégiai fontosságú magyar cég rendszergazdája. Ő is mondogatta, hogy váltanom kellene, de szerinte sem vagyok számottevő hátrányban a W7-tel.
    "Miután kiderült, hogy a HDD védelme miatt tiltasz"
    Hatalmas ostobaság ennek kritizálása! Bárki megértheti az eljárásom jogosságát, ha akarja.
    10 perccel ezelőtt észrevettem, hogy egy sorozat évad összes részét tölti valaki. A sávszélesség így rengeteg felé osztódott. Csak egyet hagytam aktívan, a többit szüneteltetem, az az egy 8 MiB/s sebességgel száguld. Eddig ez 20 felé oszlott. Ahogy az aktuális epizód eléri a 100 %-ot, máris engedélyezem a soron következőt. Keletkezett valami hátránya a letöltőnek? NEM!

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák