Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gamer21

    tag

    Üdv!
    Olyan probléval fordulnék hozzátok, hogy eljátszottam a gondolattal hogy mi lenne ha meg frissíteném az Asrock Z97x Killer Fatal1ty alaplapomon a biost! És a biosban van egy olyan funkció hogy magának megkeresi és letölti az új biost és fel is telepíti.

    A jelengi verzió 1.50! Talált is frissítést 2.60 és mikor rá kérdez hogy telepítí kívánja? Le okézom, és utána azt írja ki hibának hogy a telepítés nem lehetséges mert nincs internet kapcsolat! Mikor van internet kapcsolat mert amikor elindítja a keresést a friss bios után akkor nincs olyan problémája, le tudja kérni neten keresztűl az Asrock oldaláról hogy melyik a legfrissebb verzió, de mikor le kell neki tölteni akkor meg már nem tudja!

    Bioson belül volt még olyan beállítás hogy melyik regióban keresse a frissítést,.alapból automatán volt, átállítottam Europa de az sem segített!

    Valaki futott már ilyen jellegű hibába?

    Ha rossz tropicba írtam a problémámal kapcsolatban az ért elnézést kérek előre is!

    Nyújtsd mindig a legtöbbet , ne elégedj meg azzal ami vagy ! Próbálj meg az lenni AMI LEHETNÉL !!!

Új hozzászólás Aktív témák