Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vazallus

    tag

    válasz AMD Power #495 üzenetére

    Manapság egyre nehezebb itthon olyat kitalálni ami átütő erejű és van benne fantázia is. Viszonylag van némi tapasztalatom a dologba.
    Sokan egyből nagyban gondolkodnak és azt hiszik, hogy egy-kettőre nagykutyák lesznek. összekeverik. Magyarország nem Amerika. Itt kis létszámú ember él, kicsik a belső piacok, nehéz befutni. Ellenben olyan országban ahol egy határon belül 300millióan élnek és szinte mindenre van igény.
    Engem arra tanítottak ,hogy inkább a biztos de kissebb pénzt hozó üzletbe menjek bele ,hogy nyugdtan tudjak aludni, minthogy a nagyobba és aztán attól kelljen rettegnem hogy holnap mi lesz. Nem egy vállakozót ismertem aki x év múlva elment alkalmazottnak mert megőrült az állandó stressztől. Nem milliomos már,de azt mondta az egésszsége fontosabb. Van biztos munkahelye ahová bemegy dolgozni,majd este megy haza és nyugodt életet élhet.

    "Mr. Salieri sends his regards"

  • Vazallus

    tag

    válasz tkazmer #523 üzenetére

    A kereskedelem a gazadság legérzékenyebb szegmense,a terméket ugye el kell jutatni a vevőig, ezért ez úgy működik már csak a leghatékonyabban ha valóban egy komplex szolgáltatói kör is kapcsolódik hozzá. önmagában elég kockázatos,meg nagyon sok marketing kell hozzá.
    pl.Építőipari-kereskedelmi cégeknél a felmerülő problémákban segítséget nyújtani a vevőknek anyag kiszállítástól szaktanácsadásig. Ez így teljes.
    1992-ig mi is foglalkoztunk építőiparral, de igazából ezzel az volt a gond,hogy általában nem folyamatosan végezhető tevékenység, ezért inkább a termelőszférába kezdtünk el fektetni azon belül az élelmiszerben mert ebben láttunk fantáziát és több mindent rálehet alapozni. 1995-től aztán már Kft-ként működött.Ez két család tulajdonában volt de egy tragédia miatt már a miénk amiben csak 2005 óta vagyok benne.

    [ Szerkesztve ]

    "Mr. Salieri sends his regards"

Új hozzászólás Aktív témák