Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Sziasztok!
    A helyzet az, hogy vállalkozásban gondolkodunk, a környéken nincs gép- és utánfutó kölcsönző, csak ~30 km-re. Korábban volt egy kölcsönző féle, pár géppel, de nem sok cuccuk volt, be is zártak már egy ideje.
    Én lennék vállalkozó, pályázatra lenne minden, iroda helyiség van, ott mellette tudnám a maszek melóimat is csinálni, ami +$$$...
    A kérdés, h egy kölcsöznő mennyire lehet életképes... hááát nem tudom, magam sokszor szerettem volna ezt-azt bérelni, szvsz menne itt, de ezt sztem csak egy év múlva tudnám megmondani, h érdemes volt-e :U

    Milyen költségekkel jár havi szinten a vállalkozás? Nyugtát adnék, nem tudom, h áfával foglalkozni kell, vagy mi hogy merre... :U Világ életemben alkalmazott voltam :D
    Meg úgy általában ehhez mi kell? Végzettséget (pl. kereskedő) ehhez gondolom nem kérnek

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz csabyka666 #882 üzenetére

    Ehh, sajnos nem biztos, h menne. Egyszerűen kisváros, sztem kevesen költenének... nézgelődök tovább. Az a baj, h a pályázatíró is sürgetne, neki minden tetszik, megkapja a jutalékot, kész... Nekem meg működtetni kell a céget... szal. egyelőre maradok alkalmazott. :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák