Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz ViZion #881 üzenetére

    Szerintem az életképesség attól függ, hogy lenne-e úgymond "piac", aki igénybe venné a szolgáltatásaidat. Ha az én esetemet nézem, akkor ahol én lakom - Zala megye közepén egy faluban - ott a kutya sem kölcsönözne gépeket, de ha te frekventáltabb helyen laksz, akár lehet belőle üzlet!

    Én biztos úgy állnék neki, hogy kiszimatolnám, hogy a 30km-re lévő kölcsönzőknek mekkora a forgalmuk, és ebből mennyit tudnék én elszippantani, illetve miben tudok többet mutatni, mint a többi vállalkozás.
    Illetve, mikor térülne meg az a pénz, amit beleölök a gépekbe. Ha kéne rá várni 10 évet, biztosan nem állnék neki, mert addigra ki tudja, mi lesz a helyzet?!

    Jómagam is gondolkodom egy kis egyfős vállalkozáson, írtam is a topicba pár hozzászólással feljebb, de sajnos elég halott fórumtéma ez, én sem kaptam választ... :(

    MOD: a jogi oldalát nem ismerem, de úgy tudom, végzettség nem kell hozzá. Nyilván, orvos csak akkor lehetsz, ha van róla papírod, de kereskedőnek szerintem semmi nem kell.

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák