Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz zetor2000 #43157 üzenetére

    Engem a száj feletti rész zavar, hogy ha meghagyom nagyobbra (kb 1 hónapig nem borotválkozom), akkor előbb eszik a kajából mint én... Aztán nem győzőm szalvétával leitatni a szakállról a kaját... undorító és zavaró számomra.

    Mikor nagyobbra hagytam és elkezdtem kézzel simítani egy nap többször, hogy inkább jobbra és balra álljanak azok a szálak és ne a szám fölé lógjanak... de az sem volt az igazi. Aztán volt, hogy ráigazítottam hajvágógéppel, de az meg olyan mű hatású volt mint adott metroszexuális fazonoknak a formára vágott szakálla... az meg nekem nem tetszik...

    Volt mikor Angliában éltem és úgy néztem ki, hogy egy brit néni akinek tartottam az ajtót egy üzletnél azt mondta, hogy hasonlítok a skót unokaöccsére :DDD mondtam neki, hogy köszönöm a bókot, de nincs sok közöm Skóciához. Kérdezi, hogy miért? Mondom mert Magyarországról jöttem :) Nem tudta hova tenni a kinézetemet és a származásomat és még vagy 3x visszakérdezett a szemüvegét igazgatva, hogy Tényleg? Viccelek? Komolyan? :D

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák