Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Undoroid #24957 üzenetére

    Szép napot Uram!

    Én egy darabig vagyok ma, rásegítek a 25k-ra :K
    Nem válaszoltam múltkori kérdésedre, ne haragudj!
    Volt egy kis séta, majd Szombaton meglestük páran a nagy nagy Május elsejét fenn a Central-Parkban :D
    Liget, vagy mi a fene az ott fenn.
    Mondanom sem kell, hogy semmi értelme nem volt a jó időn és a sétán kívül az egésznek.

    ...

  • Dani_kp

    őstag

    válasz Undoroid #24957 üzenetére

    Amit megcsináltam d.e. az csak kis mod, annyit, hogy amit adtál pormétert most végre kivezettem előre és felcsavaroztam :D ! A többi meg majd alakul! A masina előlapja továbbra sincs meg :DDD , csak az hiányozna illetve néhány apróság, azért nem csináltam még meg, mert az asztalba ahol lenne nem férne be, elszámoltam és 2 centin múlik (magasságra) hogy nem fér be. De, amikor lesz időm szétkapom az asztalt és a cd tartó kis deszkát feljebb teszem, hogy beférjen a fa gépház. Lehet addig a mostani codegány házat gányolom tovább délután, és ez kapja meg a kapcsolókat meg az LCD kijelzőt. Majd alakul még...

    Rajtam nem fog múlni, posztolni fogok, ha kell ha nem :DDD !

    Devid_81: hangra nem hallatszik, csak a winchester sípoló hangja (már vagy lassan 2 éve...). Meg általában ha olyan játékkal játszok, akkor vagy fülesre veszem, vagy ha nincs itthon senki (mint most :DDD ), akkor meg bömböltetem a jó öreg kis logitech x-230-amat.

    "HDD ügyben tanácstalan vagyok, nagykerből tudnék neked max rendelni, de az nyilván kiskeráras lesz a végére."
    Értem, kiskerár számomra felejtős, már sajnálok annyi pénzt költeni a gépre. Azért vadászok használt HDD-re, de senki nem adja el, postáztatni meg nem akarom. Jobb szeretném ismerőstől megvenni, de ha minden kötél szakad akkor marad az MPL!

    szerk.: jó hosszúra sikerült hsz lett belőle :D

    [ Szerkesztve ]

    https://ingatlan.com/33821564

Aktív témák