Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sati1984

    tag

    válasz Márton #141 üzenetére

    Le lehet ezt tiltani? Mi van ha épp nincs netem? Tudom ritka, de ha van ilyen, addig nem játszhatok míg offline vagyok?!

    Igen, le lehet, a következőképpen:

    Step 1: Go to Steam Library, right click Beat Saber.
    Step 2: Go to Properties.
    Step 3: Click Updates tab.
    Step 4: Set to " Update when I launch game."
    Step 5: Only launch game while in "Offline Mode"

    Tehát "Update when I launch" és utána mindig offline módban kell indítani a játékot. Mielőtt ezt beállítod, érdemes valahová átmásolni a jelenleg (modokkal) működő Beat Saber könyvtáradat, hogy visszaállítható legyen, ha véletleül rányomsz egyszer mégis a frissítésre.

    "Régebbi letöltött és saját szerkesztett custom songok ugyan megjelennek a listában (már ez is fura, mert elvileg nem kéne amíg nincs új modassistant, nem?), de kb. 10-ből 1 csak teker a jobb oldalt, de nem tölti be magát, nem lehet a nehézségi szintre bökni, majd indítani. Ezek már nem kompatibilisek az új BS-sel :F "

    Alapból minden custom song megjelenik a listában, mert a custom songokhoz nem feltétlenül kellenek modok. Van amelyik csak alap világítást, elemeket, stb. használ, és nem kell a futtatásához mod. Viszont amelyik csak teker és nem jön be, ahhoz valószínűleg hiányzik egy mod. Tehát nem az új BS-sel nem kompatibilisek, hanem a modok közül valamelyik nincs fenn, ami kéne hozzá vagy annak a verziója nem jó.

    A lézerkard kinézete sem tetszik az új verzióban. Valahogy túl sok a fehér sáv körülötte. Vissza lehet tenni a régit?

    Ha a sima menüben a kardok kinézeténél nincs olyan opció, ami visszaállítja, akkor a kardok kinézetét piszkálgató modokkal érdemes próbálkozni szerintem.

    Az audio-ra vonatkozó kérdésben nem vagyok illetékes :)

    "Playlistet lehet csinálni?"

    Picit körülményes, de lehet. Ebben a videóban magyarázza el a srác lépésről lépésre. Én nem próbáltam még, de sokan hálálkodnak a kommentekben, hogy működik a módszer. Nekem is most már muszáj lesz listákat csinálnom, több mint 600 dal van fenn és valahogy rendet kell vágni köztük, úgyhogy ezt a guide-ot tervezem majd követni én is.

    [ Szerkesztve ]

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Új hozzászólás Aktív témák