Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    Üdv,

    pár hónapja nem indítottam BS-t (Steamen vettem meg) és tegnap el sem indult frissítés nélkül.

    1) Le lehet ezt tiltani? Mi van ha épp nincs netem? Tudom ritka, de ha van ilyen, addig nem játszhatok míg offline vagyok?!

    2) Régebbi letöltött és saját szerkesztett custom songok ugyan megjelennek a listában (már ez is fura, mert elvileg nem kéne amíg nincs új modassistant, nem?), de kb. 10-ből 1 csak teker a jobb oldalt, de nem tölti be magát, nem lehet a nehézségi szintre bökni, majd indítani. Ezek már nem kompatibilisek az új BS-sel :F Mit lehet tenni? Sok munkám van bennük.

    3) A lézerkard kinézete sem tetszik az új verzióban. Valahogy túl sok a fehér sáv körülötte. Vissza lehet tenni a régit?

    +) Q2-re ha megvenném a natívat, lehet már normális (CV1) hangminőségben játszani valami olcsóbb fülessel? Egy ajánlott Panát vettem, az nem vált be, nem dübörög a mély, stb. BS-nél ez fontos, hogy érezzem a testemben is a zenét :DDD Gyanítom ez a Q2 gyatra jack kimenete miatt van. Esetleg a bluetooth-os átvitel használható már? Ott digitális a kapcsolat és a füles csinálja az analóg konverziót, nem szól bele a Q2. Tudom nagy lesz a delay.. De ez elvileg állítható BS-ben, nem?

    ++) Playlistet lehet csinálni? Valahogy így szeretnénk: - saját kedvenc számaim, - gyerkőc kedvenc számai, - kezdők, vendégek részére, stb.

    :R

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák