Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz norbert1998 #116975 üzenetére

    ~90 fok, azért az kemény, szépen el tud forrni még így is.

    De végre valaki láthatóan elszórakozik vele. :)

    Mondjuk ez a memóriatéma érdekes. Bár ugye nem tudom hogy állítja az időzítéseket a ram az adott órajelhez.

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz norbert1998 #116975 üzenetére

    Miert nem eri meg Rajzen venni egyelore? Mert:

    - az egesz egy eleg bug halmaz
    - az alaplap gyartok nem vettek eleg komolyan az AMD-et, vagy az AMD hamarebb adta ki a termeket es nem voltak rendesen felkeszulve ra.
    - a 8 magos, 6 magos illetve 4 magos Rajzenek tulajdonkeppen nem 8/6/4 hanem 4+4, 4+2 es 2+2 magosak. Az Intel pedig valodi 8, 6 illetve 4 es 2 magosakat dobott a piacra az elmult evekben. Ezert minden szoftver erre van optimizalva. Olyan ez mint a Radeon, neha rohadt jol teljesit, neha pedig csunyan kikap a tole joval gyengebb GeForce-tol is. Cine tesztekben meg Blenderben szepen mutatnak a pontszamok, de jatekokban meg mindig a 3770K/4770K/6700K es a 7700K a kiraly. Hiaba ott a 8 mag 16 szal, ha elveri egy 4 magos.
    - a ramokat siralmasan tamogatja. Legtobb esetben lehetetlen tullepni a 2400 MHz-et.

    Ezert egyelore varni kell vele. Itt Inglandban sokan beleugrottak, aztan szepen vissza csomagoltak es kuldtek vissza az eladonak. Ezert is peldaul a 1700X a 399 fontos kezdo arbol 339 fontra faragtak par helyen, a sima 1700-ast pedig mar 270 fontert is el lehetett csipni.

    Szoval jo ez a platform, meg jo is lesz...majd amikor ki lesz forrva...de teszternek nem erdemes venni. Majd ugy egy ev mulva...talan. De szerintem en mar Intel oldalon maradok....tul nagyott csalodtam az AMD fele marketingben hogy ujra feluljek a szoporollerre.

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák