Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #36741 üzenetére

    NAh, miért nem azokat kérdezed te noob kezdő mobilnetes, akinek az van??? :U :D
    Nekem az van.
    Havi 30 GB. Mire elég? Tudod, h játszom, napi több óra multit bír, asszany faarmozik, gyerek sárkányt nevel, etc. Mellette gépeket is frissítek, vírusírtok, telepítek... ami elég sok, gépenként 0,2-1,5 GB is lehet lefelé.
    Erre mindre elég. Mellette kis YT, de 480-ba, mondjuk napi 2-3 klipp. Meg pár online film, mondjuk heti 2.

    20 GB-nél a filmes rész kimarad és YT-re is figyelni kell, mert ez a buzernya Chrome hajlandó újra és újra letölteni valamit, nem jól cache-ol szerintem.

    Torrent és játék letöltés ugyebár felejtős, illetve hó végén amikor van maradék, azt el kell netezni, mert nem átvihető.

    De biztosan van ott is bővítési opció, meg nálunk jött a tematikus opciók, pl. mail, face meg hasonlók havi +2 k kb. és bármennyit nézheted, de felesleges sztem.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák