Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Matej #277 üzenetére

    Néha alaposan :) Bár ha kiismerem akkor annyira nem vészes. Tegnap este mentem egy négykoponyás destroy base-t, az elején hisztizett is, hogy nagyon gyenge a csapatom és ne tegyem (FS9-H, BJ-1, HBK-4P, ON1-V). Simán meglett visszatöltés nélkül és csak a Blackjackről kopott le egy minimális páncél. A tornyok azért szépen emelik a koponyaszámot, de közel sem olyan veszélyesek.

    És volt egy vicces Assassinate is: 2,5 koponya, mondom sima liba. Megyek egyenesen a support felé, erre mikor beérek sensor range-be-> Unknown mech 70t és 65t. Egy pillanatra még örültem is (meg picit aggódtam), hogy a célpont assaultban fog ülni, de mikor az is odaért kiderült, hogy csak egy vacak Quickdraw. De legalább le tudtam cserélni a Firestartert egy Grasshopperre. Kicsit lassabb, de a lángszóró ritkamód hatékony, ráadásul elég gyakran fejlövést is összehozok vele.. Főleg, mert az AI csak mutatóban szokott meleezni, ha megsütögetem (nem is értem). Ellenpélda volt, mikor egy centurion neme egyszerűséggel fejbe rúgta Deckert, ott ment is a visszatöltés (mondjuk ez vicces volt, mert szerintem annyival nem nagyobb a cent és az animáció rúgást mutatott :U ).

    Este kicsit nekiugrok a kampánynak is, legalább Panzyrt és Smithont fel kellene szabadítani, aztán lehet menni assault mechekre vadászni. Meg kellene még legalább két pilóta is, de Roninokra vadászok elsősorban. Esetleg egy Backer, ha jók a skilljei.

  • duvi

    nagyúr

    válasz Matej #290 üzenetére

    3 és fél kopira ilyen leosztás? Az tényleg szép meglepetés volt :D Főleg, ha full páncélzattal voltak.

    [ Szerkesztve ]

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Matej #290 üzenetére

    A koponyák száma arra vonatkozik, hogy az ismert körülmények alapján becsüli meg a fekete srác a nehézséget. Benne van a pakliban, hogy téved. :)

    Mondjuk 3,5 kopinál 4 assault az kellemetlen kategória. :)

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Ry0K3N

    senior tag

    válasz Matej #298 üzenetére

    "Én minden mech-ből megtartok egyet a kiállításra. :) :) "

    És én azt hittem csak én vagyok ilyen hibbant gyűjtő :DDD

    "Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Matej #300 üzenetére

    Én minden mech-ből megtartok egyet a kiállításra. :) :)

    A storage-ben nekem is el vannak téve. Úgy értettem, hogy használni biztosan nem használnám a nagy többségüket. Lightból például csak a Firestarter :D Amíg az nincs, addig elbohóckodtam a Spiderrel, de nem tett rám mély benyomást.

    Fallout 4-ben is minden fajta power armor-ból volt egy lezsírozva az erkélyen.

    Én ott soha nem adtam el PA-t :D Amikor valamiból már megvolt a sima alapverzió mindenféle díszített változatokat pakoltam ki a házak elé díszsorfalnak. Csak vigyázni kellett, hogy gyorsan kivegyem a core-t, mert a piszok falusiak lopták.

    Tegnap este jó napom volt :) Megcsináltam a Newgrange-es küldetést, utána meg felnéztem Brintonba. Ötkoponyás capture base, 2 Stalkerrel, egy Highlanderrel és egy Victorral. Mindegyiken csak 50%-os páncél volt, szóval az egyik Stalker kivételével célzottan lábra mentem. Azóta új LRM-boatom van és egy második hegylakó a raktárban (ez is 333P volt).
    És végre rendes cuccok vannak a boltban (egyik helyen még Battlemaster darabokat is találtam, de sokalltam érte a pénzt), egy Exchanger-t is sikerült szereznem (első végigjátszásnál nem is láttam ilyet). Bár érdekes, mert a rendszer azt mondja romlott a mech hőkezelése. Pedig elvileg javulnia kellene, mert a -10% többet jelent, mint az a két Heat Sink, amit beáldoztam érte. Már ha jól értem, hogy mit is csinál. Gyakorlatban még annyira nem tudtam megnézni, előtte is csak desert/martion pályán volt vele bajom.
    A végén pedig sikerült egészben elhoznom egy KGC-t is :C 4,5 koponyás capture base, leszedtem a tornyokat és jött az erősítés, 3 heavy meg az a szépség. Szerencsére útban volt egy domb, szóval mire odatotyogott le tudtam szedni a többieket. Egy lövésre volt ideje, utána az LRM-ek borították és végre a Grasshopper lángszóróinak is hasznát láttam. Úgy sikerült kiütnöm a pilótát a gépből, hogy át se ütöttem a páncélt :D
    Viszont most már muszáj leszek megcsinálni az SLDF raktárt... Kellenek a dupla heatsinkek. Egy pár a rákra is, de a Stalkerre is tennem kell, mert 70LRM 4 kör alatt megsüti. És még mindig nem láttam Black Knightot :(

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Matej #302 üzenetére

    Én tudtam, hogy van, de eddig még nem találkoztam vele. A 733P-n jól mutat, 3ML+1LL és 2 LRM20 azért termeli a hőt, ha mindent ellövök. Mondjuk célzott lövésnél nem sok minden marad előtte.
    Ha találok másikat az majd megy a rákra. Igazi közelharci szörnyeteget akarok csinálni belőle (ismét): AC/20+++, AC/10++ (+10dam) és 4 Medium Laser++ (szintén +10 dam). Pár dupla HS és majdnem max armor.

    Egyébként csak én érzem úgy, hogy bugos a range finder? Vagy csak rosszul van megírva a játék, mert ahogy néztem most úgy működik, hogy ha én látom az ellenfelet akkor már ő is lát engem. Tegnap pont belefutottam egy olyanba, hogy Highlandernek csak sensor rangeben volt az enemy, kicsit közelebb sétált,de még akkor se láttam, ő is ment guardba. Odaugrottam a HGL mögé (!), de már láttam a célpontot. És mikor jött simán elkezdte lőni a Grasshoppert :((

Új hozzászólás Aktív témák