Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz voodoo98 #4544 üzenetére

    Sziasztok!

    Én is toltam kicsit ez a BETA-t eljutottam vagy 6-os 7-es szintig napi 2 órával ... :C

    Lényeg a Rotterdam pálya nagyon tetszett!

    Jó nagy majdnem mindenhová be lehet menni bujkálni kerülni stb... király volt szerintem ezen játszottam legtöbbet már amikor adta..

    Másik ez a havas vmi nevét sem tudom nem annyira jött be nekem.. Artic Fjord talán .. olyan mint BF1-ben Sinai Desert.. csak havasba tele Camper mester lövészekkel .. nagy kietlen pusztával nekem nem jött be.. mondjuk Bf1-ben is kedvenc az Amiens pálya szóval ...

    Grafika-Hangok-Rombólhatóság pozitív csalódás volt a járművek negatív háromszor ültem tankban nagyon körülményes volt lehet csak nekem nagyon lassú volt a controlja alig tudtam vele forogni manőverezni... szóval nem gyere be, repülőzésről nem is beszélve, nem látni semmit senkit spot nélkül ha valakit el is találtam max 30-40 % sebeztem..mire visszafordultam egy évezred magasságot is tartva hogy mehessen a zuhanó repülés szóval az sem jött be annyira... szóval Járművek OFF... nekem azok nagy csalódás voltak...

    Kipróbálni megérte, de megvenni 15K+ ért nekem még nem az biztos.. majd jövő ilyenkor ha már minden hiba javítva jön egy pár új pálya kiegészítés és félár körül elérhető vagy bekerül az Acces-be remélem majd jövő év második felében ahogy az 1 is .. :C :R

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák