Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    Topikgazda

    Amúgy nem tudom,hogy mit kell sírni ennyit egy pár gigás update után. Ma már 120GB SSD semmire nem elég.

    Régen mindenki azt hitte,hogy 1 GB-al el lesz évekig, most már az 1T is lassan kevés lesz. Értem én,hogy jobban is meg lehetne csinálni ilyen dolgokat, de szerintem éppen eléggé el vannak foglalva azzal,hogy a hibákat javítsák, nem hogy még ilyenekkel foglalkozzanak.

    240GB Kingston A400, 2.5" SSD, SATA III - 6Gb/s, 2Ch, TLC, 500MB/s Read, 350MB/s Write, Retail LN81315
    £29.93 <- ez cirka 11e ft. Ne mondja már nekem senki,hgy nincs ennyi pénzze, hogy ne 120-on legyen a játék. SSD-re amúgy se kell felrakni olyan játékokat amik single playerek, semmi előnyöd nem lesz, max az,hogy hamarabb tölt be egy-egy pálya. Multiba már más ott nyilván minden perc számít.

    Single játékok a jó öreg HDD. ha már komprumisszumot kell kötni. Nem annyira bonyolult ez, mint amit csinálnak itt belőle egyesek.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák