Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz bul07 #16141 üzenetére

    Azzal egyetértek,hogy eléggé maguk alatt vágták a fát jó idáig, de azért azzal tisztában vagy,hogy meg lett cserélve a játék megjelenése? Tehát most a BC3-nak kellett volna jönnie eredetileg, vagy akármi is lesz a következő a next gen konzolokra.

    Bár így ahogy ezt leírom azon is elgondolkozom,hogy miért lesz a BC3 akkora nagy durranás, miért ne lehetett volna a BFV a nagy durranás az új konzolokra. Értem én,hogy sokan várják a BC3-at, de ezzel csak kitoltak magukkal, nem is kicsit.

    Őszintén azért én még hiszem,hogy itt lesz tartalom. Főleg, ha valóban igaz az,hogy cseréltek projectet. Azért behúzni egy félkész gamet a normálisan játszható szintre, gondolom nem egyszerű feladat.

    Az ígéretek szerint, pedig most már havonta kapunk 1-1 mapot. Ha azok is ilyen jól néznek ki, mint ez az új, akkor nem lesz baj. Jön a Custom Server nyár végén. Aztán lesz itt még jó világ, de lehet belelóg a bilibe, nem tudom. Azért én még bízom bennük. Csak nagyon sokáig tart a feltámadásuk. :D

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák