Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Nekem is az a véleményem, hogy illene kiszolgálni azokat is, akik kifejezetten csak tankokban, repülőkben, stb. szeretnék baxtatni a rezet. ;] Itt van ez a Panzerstorm pálya, legyenek olyan szerverek, ahol korlátlan mennyiségben állnak rendelkezésre a cuccok. Ad absurdum, akár egyidejűleg mind a 64 játékos ülhessen valamilyen cuccban, oszt jónapot. Akinek meg nem szimpatikus az ilyen szitu, annak marad a jelenlegi normál kiosztású pálya. A BF 4-es Golmudon is számos olyan szerver volt, hogy gyakorlatilag vagy rögtön volt tank a kezdőn, vagy max 20-30 másodpercet kellett várni csak, és nem problémáztak emiatt az ottani játékosok, és senki nem állt meg a növésben emiatt.
    Én kb. 240 óra körük járok a multiban, de pl. egyetlen másodpercre se tudtam még kifogni az AA-t, mert én sem vagyok hajlandó 10-15 percet kuksolni a kezdőn, lesni ,hogy mikor kezd pörögni a fogaskerék, hogy azután
    egy pillanatnyi kihagyás, és valaki 1 másodperccel hamarabb megelőz. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák