Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ciry

    őstag

    válasz mackosajt #10922 üzenetére

    Hát, már ne haragudj, de nem fogok...
    Nem azért vettem meg a játékot, hogy másokat szórakoztassak, meg ennek-annak a lelki bajaival törődjek.
    Annak idején a Classon a partykat 80%-ban Fonákék ellen toltam(1-2 padrapes esetet kivéve szó nélkül), hasonló arányban Odynék ellen az előzőkkel kiegészítve, ami nem a w/l vagy a k/d javításának volt a legjobb módja, ezért nem értem én a gondot.
    Ott a ts, aki akar jöjjön fel, mehet másik szobába is, de mindenkinek lehetősége van a bal alt-ot lenyomva VOIP-ot használni.
    Persze azokról beszélek akik itt írnak.
    Ha tudják a ts címét, akarnak kommunikálni(mert ugye csak emiatt nyertünk :U ) a lehetőség adott mindenki előtt.

    Nem kell csipázni 300 méterről, hanem menni mint a meszes.
    Tegnap Rhynnel olyan ocsmány k/d-kat csináltunk, hogy az tiszta gáz volt, de mi "csak" nyerni akartunk és nem érdekelt minket más, sokszor ez az ami a játékosokból hiányzik

    Az kommunikáció nélkül is megy, meg kell nézni Pufajkást, hogy az hogy nyomul MINDIG, pedig alig van fent ts-en. ;)

    Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

  • gabipaci

    addikt

    válasz mackosajt #10922 üzenetére

    Erre nem lehet szabályt hozni, olyan mint a CG/M60/GL.
    A játékosok érzéseire alapozik.
    Én kifejezetten letojom, hogy a végén arra az 5mp-re mit ír ki a game, az odáig vezető 10-15 perc sokkal többet jelent. Ha veszítünk, de jó volt harcolni, a kiegyenlített küzdelem miatt, akkor is jól szórakoztam.
    A TS egy nagyon jó lehetőség, tegnap is látom, hogy egy halom ember egy szobában nyomorog. Ilyenkor vagy mindkét oldalról vannak ott, vagy minden másról folyik a beszélgetés, csak a játékról nem. Szóval, nagyon ritkán tapasztalom, hogy a TS miatt llenne előnye a PH! csapatnak.
    Ennek ellenére kérnék minden jobbérzésű (tehát nem mindenkinek szól!!) játékostársat, hogy a tegnapihoz hasonló eseteket kerüljük el. Ha fent vagyok TS-en, nyugodtan szóljatok, egy perc alatt átrendezem a csapatokat, hogy ne kelljen küzdenetek az átállássokkal. Ts-en is egyszerűbb, ha 4-5 ember van csak egy szobában.
    Ja, és ha megláttok játszani, nyugodtan gyertek be a helycsinálós szobába CSAPATMUNKÁZNI. De én nem szívesen megyek be a zsibvásárba.

    Ismétlem, ez nem szabály, csak a jóérzésre alapozok....

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák