Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #25784 üzenetére

    :)

    ajaj itt nem elég irni válaszolni is kell :DD

    "az Erős fegyver ügy " : minden emberke más engem nem érdekel senkinek a dögcédulája
    (bocsi Pufi) nem akarok fegyverket tesztelgetni... platina csilagokat gyüjteni.... lehet gyerekkorban lettem elb*szva lutra albumom sem volt és gyüjtögetös semmilyen játékom...
    még 25 killes bronz csilagaim sincsenek fegyverkre.. és nem mennék fel szerverekre hajóval ölni pontokért.....
    én azért küzdöm,hogy nyerjen a csapat. ez az egyetlen kihivás amit találok benne :)
    ez olyan mint a codban ha van feladatot.... kis ak vagy nagy ak... ennyi
    itt is két kasztnak van értelme... a többi teljeségel felesleges a csapat szempontjából...
    ettöl még én tiszteletben tartom játszon mindenki amivel akar és olyan játék stilusban ahogy akar..... De akkor én is :) nekem ez a fontos.....

    pontokért meg szintekért meg csilagokért biztos nem multiznék....

    a közöséggért az elismerésért a többiektől kapot és tiszteletért amiért minden körben megküzdöm :)))

    ui: és engem nem zavar ha felhuznak(felélesztenek) és újra meghalok..... kit érdekel,hogy meghalok nem a statért játszom hanem kapok egy esélyt akár csak fél másodpercet is(böven elég),hogy lelöjem aki lelött :))) és megmaradjon a pont....stb

    "the makró case"
    szóval ahogy én tudom ha ezzel a módszerrel megnyomod a gombot és az további ötször bekerül a bufferba és végre fog hajtodni..... lehet van ennél profibb modszer nem vagyok programozó és mivel ezt sem használom.... Hozzá teszem én balkezes vagyok és jobb kezes az egerem és bizonyos gombokat nem tudok megnyomni azon egyszerü okból,hogy nincs ott ujjam :)))

    Matt mondta egyszer mikor akartam egy élesztő makrot csinálni.... hogy nem tudok olyat mondani amit ne tudna megcsinálni ugyanugy makró nélkül.... egy ideig próbálgatam de aztán be kellet látnom igaza van.... ha gyors vagy nincs szükség ilyenekre ha meg nem akkor ugyis mind1 :)

    [GIGABYTE] TaploTomek

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák