Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz F_Zolee #10295 üzenetére

    jó hir,mert az assaultom még nincs maxolva :O sose voltam gl-es tipus,de most még ezt is lebutitották,hát igen,azt kellett volna a sniper előtt tolni,bár azért én most hc-n azt vettem észre,mintha a GOL vackabb lenne,lassabb,többet eső lövedék,szerencsére a 95-össel helyreállt a rend,azzal már adta a távoli killt is...pedig amióta van,csak GOL-lal snipereztem,nomeg SVU védőben,hogy közelre is jó legyen adott esetben :DD
    a HC előnye valóban csökkent...de tulajdonképp igazából az a jó a hc-ben,hogy az ember,ha jól tud helyezkedni,sokkal többet ölhet,persze ha nem,halni is többet fog,főleg a sniperek miatt,de végülis a lényeg:a medicet leszámitva több pontot lehet kaszálni ebben.a medic ugye cumizik,mert a hullákat nem jelöli map,sem a képen felettük a hullámjel,ráadásul tűzharcban hullik mindenki,nem lehet 1-2 golyó bekapását vállalva akár élesztgetni,és a könnyű halál miatt az elsősegélydoboz se ér szinte semmit.

    más:egyébként én a tegnap linkelt youtube hitbox-hibát kompenzálást is megcsináltam,végülis tényleg mintha javult volna a futó ellenfelek elleni arány,vagy a ráugrásos kill,sokkal kevesebbszer ment mellé,lőttem jópár valamin átugorva fejest a túloldaliak ellen,korábban ez általában csúnya halállal végződött,a T88 LMG szépen megy a patch óta,talán jobb is,mint az m60...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák