Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz jozefgucci1 #2729 üzenetére

    Ezzel nem értek egyet, mert szerintem a legtöbb felhasználó még mindig konzolon van és pont a pc-sek miatt lett a crossplay ugyan is ők vannak kevesebben!
    A crossplay úgy lenne életképes, ha az MS-t és PS játékos adatbázist összevonják, ahogy ez az R6 siegben is működik ott is csak konzolon van átjárás és eszük ágába sincs bevonni a pc-s tábort ami érthető, hiszen ott teljesen más a játék folyamata.
    A codban ez szintén nem életképes hiszen rengeteg a csaló nem lehet őket megfékezni és nagyon sokan kikapcsolják a crossplayt konzolon én is többek közt, ez persze csak ps-n lehetséges, de csak mert exclusive a játék, ha nem lenne az akkor ki se lehetne kapcsolni. Értem én, hogy növelni kell a játékok életciklusát, de milyen áron ?
    A játék készitői nem gondoltak erre, mikor bevezették a crossplayt, pedig kellett volna ők úgy gondolták minden játékos tisztességesen fog játszani ez lenne a normális, de ma már olyan világ van ahol veszel egy előfizetést és csalhatsz napestig 10 dollárért cserébe és 100% védelmet adnak mellé, hogy nem kapsz bant nevetséges és sokan élnek is vele, mert mi manapság 10 dollár ? Szomorú, de ez van és ez jobb már nem lesz... :(

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák