Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz SkyS1gn #48853 üzenetére

    Itt legalább vissza van fogva picit a trollkodás, ami alapesetben nem olyan gáz, csak amikor már 5 halálból 3x halsz miatta, kicsit kezd idegesítő lenni. Trollkodáson a C4/M2/M15-ös jeepeseket értem; ott furikázik vele a nemtom mennyi ideig a kis tizenéves maki és arra veri, h csinált vele egy multikillt. :W
    Nem érdekelne ez, csinálja, csak ne csessze el más játékát, mert ez az.

    Komolyan elgondolkoztam azon a többi klántárssal együtt, h kéne saját szerver és olyan jól esne ezeket kivágni. Vagy TDM-ezni kell és kész! :D

    Nektek melyik driver van fent ATI-nál? 14.4+dx11 jó, néha van csak exe hiba, elgondolkoztam 14.6 Mantlen. 7970GHz Edition, vélemény?

    #48854) kisza25: bizare-t megkérdezheted, h tegnap milyen pipa voltam arra a lengyel makkarcúra, aki ezt csinálta. 33/4-gyel végeztem, 2x így ölt meg, a másik 2 az én hülyeségem volt. :P
    De megbosszultam a halálunkat, kb 5-6x rajta :D
    Ja és írja a kör végén, h EASY... :DDD 15/18-as stattal, a mezőny középéről, lúzer :D

    #48855) Godlike79: TS-en ma eugabesz-t faggatom ki szerverbérlés ügyében... ;) Jöhetnél ám!

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák