Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mappa

    addikt

    válasz t256 #11397 üzenetére

    Na hát ez az... sehogy sem klappol a dolog. ugyanis 1-2 golyó után már meg is döglöttem. ha meg pötyögtet 18 perc alatt nem tud ennyi kill összelőni... vagy ahhoz ellenfél kell vagy valami külső program.. ilyesmi. ebből - kizárásos alapon, a béna csapatot ki is venném mert hoztuk a kört, még ha szoros is volt a vége. Tette a dolgát mindenki. Na mind1, nem sűrűn dobálózom én ezzel "hogy ez csaló az csaló" stb. csupán ennél felkaptam a fejem.

    Nálam is 2000 kill után majdnem 18% (17,91%) van és én szórom a golyókat, tehát akkor is rá lövök ha kb. 50% esélyem van rá, hogy beadja..távolról.

    Aztán ott van Winnie ellenpéldának, akiről nagyon is jól tudom, hogy nem pazarolja a lőszert. (kivéve fent levegőben mert hát ott össze vissza lő mindent TV-vel :DDD) Csak akkor lő amikor 90%-ra tisztában vele, hogy azzal leteríti az ellent. A maradék 10% meg kés... szóval a lényeg - nála is 22,16% acc. van AK-val.

    Vagy pont kifogtam egy atompro AK májsztert? áhh mindegy lesz@rom :DDD

    #11398 - Prosector frankon ? milyen néven vagy battlelogon.

    Nálam még mindig fairplay van... nem használok semmit. fogom játszom ezzel a fossal úgy ahogy van :D se macro meg programok meg aero kikapcsolás meg tököm tudja mikkel próbálkoznak már az emberek :N

    [ Szerkesztve ]

    nem kötelező megadni

Új hozzászólás Aktív témák