Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz Def26 #6493 üzenetére

    ne is mondd :D hányszor van, hogy 2 oldalról jöhetnek, az egyik oldalt nézi 3 a másikat egyedül én és hátba lőnek :D majd jönnek az alternatívák

    - mindenki meghalt
    - csak én haltam meg, de medic nincs ott, mert ugye engivel kell szaladgálni Ziban vagy hasonló környezetben, hogy lehessen azt a szar rpg-t küldeni az ellenre
    - csak én haltam meg, van medic felkelt, majd lelőnek egyből ( vagy csak engem vagy mindenkit, ritka, hogy élesztés után fel is tudok kelni és menni tovább, mert megint csak a medicnek fontosabb a 100 pont, mint hogy előtte egy kicsit is szétnézzen..)
    - megint csak én haltam meg egyedül, de a medicnek fel sem tűnik, hogy meghaltam..

    ja a legjobbak:

    - látom, hogy jön szembe velem valaki, kitérek jobbra, direkt arra megy ő is, egymásba akadunk meghalok, mert őt nyilván nem lövik le..
    - lépcsőn fekszik/áll a gyerek vagy ajtóban még véletlenül se lehessen megmozdulni
    - végig kiabálja a mapot, hogy medic (jobb esetben) majd mikor nagy nehezen odaérek, hogy dobjak neki packet elszalad és engem lelőnek, mert miért ne :D
    - hasonló eset az előbbihez, a gyerek kempel egy helyen végig szinte, alig mozog, majd mikor megsebzik alá dobok egy packet, hogy healeljem akkor indul el 5 hp-val
    - support nem dob packet szinte sehol..

    el sem tudom képzelni mit csinálhat pl. az a support aki nem dob packet.. mégis mit vár? értem én, hogy őt mindig lelövik és nem kell ammo-t tölteni, de vannak mások is, vagy a 3-as gombig még el sem jutott?

    #6496) Zoli54213 nekem aztán mindegy, de lehet akkor nem olyan fegyverrel kéne amivel nem nehéz :D de már megint itt tartunk látod.. :U

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák