Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Hopkins95 #40411 üzenetére

    Hol mondja, melyik másodpercnél? Én rohadtul nem hallom, hogy ilyet mondana. Azt mondja a sofőr, hogy a Chamondra akar rámenni miután megvan a C és lemortározza a falat, hogy tudjon rá lőni.

    Torkolattűzet se látok C irányából, az amit látsz szerintem 2:01-nél az B irányából jön:


    Ami 2:06-nál jön az egy épülettel délebbre van, ha kinagyítod a képet láthatod a térképen a különbséget:

    És persze láttam már aimbotot, igaz csak videón, de mintha nem ismernéd a legit és a rage hacking közti különbséget.

    Az, hogy valaki aimbotot használ nem jelenti azt, hogy minden lövése headshot. Lehet konfigurálni az aimbot úgy is, hogy ne legyen 100%-os találati aránya, sőt így érdemes, ha nem akar valaki lebukni.
    Vannak akik e-sport versenyekre is simán eljutnak vele és elég nehezen detektálhatóak, ki kell elemezni kockáról kockára amit csinálnak, mert annyira ügyesen rejtik a dolgot.
    Pár éve volt egy CS:GO botrány amit egyébként egy itteni hardveraprós csaló követett el.

    Ha valaki láthatatlan meg ilyen 180/0 K/D-ket csinál az már leszarja, ha lebukik, vagy mert nem érdekli, vagy mert tudja, hogy úgy se lesz következménye.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák