Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz Hopkins95 #40373 üzenetére

    A BF5 esetében még annyival rosszabb is a helyzet, hogy mivel nincsenek fizetős tartalmak a kozmetikai dolgokon kívül, így ennek várhatóan még rövidebb lesz az élettartama support szempontjából. Nekem bejött tavaly a béta, úgyhogy befizettem Origin Access-re 1 hónapra hogy 2 héttel korábban tolhassam. Aztán mire megjelent a játék 12 nappal később már 100 óra környékén jártam, és rohadtul untam az egészet, annyira kevés volt a tartalom.
    Ettől függetlenül megvettem a teljeset amikor lejárt az Access decemberben.
    Január közepéig-végéig még azért belement vagy 100 óra, de a 8 alap conquest map mellett gyakorlatilag júniusig egyetlen egy darab nagy conquest map-el tudtak előállni (Panzerstorm), az is szar lett (járműves rapefest az egész). De a gyökér ideiglenes játékmódokkal amelyek senkit sem érdekeltek (vagy ha mégis, akkor azokat is kiveszik idővel, lol), meg a battle royal-al amit senki sem kért volt idejük kísérletezgetni.
    Majdnem egy évvel vagyunk a megjelenés után, és nagyjából most van annyi tartalom benne, amennyinek már a startkor is benne kellett volna lennie. Mondjon bárki bármit: a fizetett déelcés modell sokkal jobb volt mint ez a live service állatság.
    BF3-BF4-BF1-nél tudtad, hogy a 10-15 euróért megkapod azt a 3-4 új mapot, pár új fegyvert/járművet, aztán csók. Vagy vettél premium-ot, és akkor összességében jobban kijöttél, mintha egyenként vetted volna meg a déelcéket.
    De gyakorlatilag arról van szó, hogy kevesebb pénzért kevesebbet kapsz, vagy annyira lassan kapod a tartalmakat (arról nem is beszélve hogy milyen állapotban érkeznek - most pár napja ez a Metro remake Operation Underground is botrányos állapotban jelent meg), hogy mire megérkeznek már elveszítetted az érdeklődésedet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák