Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peethy

    őstag

    válasz Egorov #82 üzenetére

    Nos, egy kis szünet a vacsi előtt :DDD
    Filozofálás alatt azt értem, mikor 1-1 dolog mélyebb okait megkeressük egy mélyebb kapcsolatban. Ez részben vitázással, vagy egyet nem értéssel párosulhat, de a lényege az, hogy együtt keressük az okokat, miközben megismerjük egymás addig ismeretlen pontjait. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak kb erre:
    -Miért tetted ezt?
    -Szerinted hogyan lehetne úgy őszintének lenni, hogy a másiknak mégis jó legyen?

    Ez csak 1-2 példa, sztem erre szükség van egy mély kapcsolatban.

    LA_COSTE: Igen, egyetértek, mert lehet nagyon kis dolgokon is jól elbeszélgetni, akár haveri alapon is. Például egyszer színházból hazafele (osztállyal voltunk) nagyon jót beszélgettem az egyik legjobb haverommal - a zenékről. Sőt, amit megfigyeltem, hogy minél hosszabb ideje ismeri egymást két ember, annál könnyebb kis dolgokról is hosszan elbeszélgetni, lásd: szüleink, idősebb házaspárok, stb. Mindemellett, ha magunkat tárjuk fel, az az igazi kincs, én ezt értem "filozofálás" alatt:)

    Egorov, történetedre visszatérve, nekem is rögtön eszembe jutott egy sztori. Egyszer haverokkal beszélgettünk arról, hogy milyen poénos fegyverek lehetnének paintballban (pl ecset = kés, stb.) Erre mondom: "A paintball lángszóró az, mikor a háti permetezőt a hátadva veszed, tele festékkel és elkezded húzni a kart." Erre a társaságból egy csaj: "És akkor fest a láng?" :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák