Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz specterlich #15561 üzenetére

    Oké és mire jutottál a Banggood-al, elismerték a hibát vagy hol áll most a helyzet? Ők azt írták hogy a rendelést ellenőrizték valóban 2 darab és azt ők elküldték egy csomagban?
    Vagy azt írták hogy azt kaptad amit kifizettél és részülről lezárva a dolog. Lényeg az hogy náluk a reklamációnak le kell valahogy záródni és azután lehet továbblépni a jogoroslatok irányába-
    A PayPal-nál a hiányzó darab árát igényelted vissza?
    (Nem értem az USA-s ajánlataikat, a magyar fiókok az EU-s PayPalhoz tartoznak, EU-s hivatalokat kéne emlegetniük)
    EU-s fogyasztó kínai eladó nincs elektronikus ügyintézés felület, persze az alábbi indítható elektronikus úton, de akkor is be kell menni tanúvallomást tenni.
    Helyzet az hogy 50000 Ft-ig szabálysértés, lehet hogy a Kormányhivatalhoz tartozik, nem a rendőrséghez. Viszont milyen szabálysértést lehetne ráhúzni? Ha megnézed nem lesz olyan egyszerű. Miként járnak el egy Kínában bejegyzett céggel? A magyar vagy az EU-s vásárlói védelmi szervezet sem tud segíteni.
    Hiába írja a PayPal jóformán lehetetlen teljesíteni ezt, amikor nem egészen tisztázott a dolog.
    Kell nekik egy papír hogy hivatalos helyen jelezted és ki kell találnod hogy ki a hibás, az üzlet aki nem küldte el, vagy ha elküldte a szállító aki kevesebbet vitt, az ismeretlen tettes szerintem itt nem lesz jó. Ha megvan a szabálysértési feljelentés elküldöd nekik és akkor ők megtérítik a 12603 Ft-ot. De valami angol fordításos dolog kell majd.

    Tudom hogy hülyeségnek tűnik, de csak a Banggood-ot kell meggyőzni hogy te nem 2 darabot, hanem csak egy darabot kaptál és kérni a különbözetet.
    Írnám hogy bankodnál lehetne még a Netes váráslásra a a chargeback eljárást indítani, de bankonként változó a határidő ennek benyújtására, így arra rá kell kérdezni. Ez esetben az egész pénzt visszaköveteli a bank, tehát neked vissza kell küldeni az itt lévő terméket hogy 0 szaldós legyen a dolog.

    [ Szerkesztve ]

  • V/

    Topikgazda

    válasz specterlich #15564 üzenetére

    Tegyél még egy próbát náluk, egyszerű tőmondatokban írd le hogy ha 2 db lett volna a csomagban mind súlya, mind a csomag mérete nagyobb lett volna, a cég csak ezt a csomagot kapta és így hiányzik fele.
    Gondolom ezt használtad, itt 3 képet tudsz feltenni, lényeges az amelyen látszik hogy 2 db, az ahol látszik a leírásban a méret és súly, csomag és címke, ha kell dolgozd össze egy képre az összeillő képeket. Minden olvasható legyen és küldd el újból.

  • vandor01

    őstag

    válasz specterlich #15566 üzenetére

    én kisebb tetelekkel jártam igy a mult év elejen 2db-ot rendeltem 1-et kuldtek.... tobbfélét rendeltem vmi kimaradt.... 3 helyett 2 vagy 4 helyett 3 érkezett meg csak.... volt olyan ami serulés es bontas mentes volt..... de volt olyan is ami nem.... vegul is osszertekben mar tobb mint a tied ami csak 1 darab :( ..... volt video volt biztositas volt fizetett TN etc etc... igergettek fut fát hogy kuldik.... azota mar az is elveszett a hosszu uton..... nem szeretnem mister "V" -t kiakasztani mit is csinalnak az ugyfel szajaba.... mostanaban a virus helyzet miatt meg veszelyes is lenne :DDD :DDD
    sajnos ezt bele kell kalkulálni.... azota egyenkent es keveset rendelek surun ingyenes postaval de biztivel.... megjott mind es 1-1db-on nincs mit elfelejteni belerakni vagy esetleg visszabontani azt a nagyon biztosnsagos nejlonzacsit kiemelni azt visszaragasztani :)
    tobbet rendelek Alirol de nagyobb értekek miatt a BG EU-priority-je meg nyero....

    sok jora ne szamits! persze probald valahogy kinyomni beloluk az igeretet hogy ujra kuldik! utanna PP-nel is mar jobb helyzetben lehetsz hisz volt igeret! azaz elismertek hogy hibaztak!

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • dudzsi

    tag

    válasz specterlich #15566 üzenetére

    Hát én mindenről csinálok videót ami nyomkövetéses vagy valami törékeny de nem követett csomag. Mert ha készül róla videó akkor se ök se paypal nem tud semmi kifogással jönni. Mert látszik a bontatlan csomagolás a vonzás és hogy mi van benn.
    Ezért mindenkinek ajánlom hogy VIDEORA VEGYE FEL A KICSOMAGOLÁST!!
    Amugy nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van Bangooddal. Rendeltem akkus lámpákat egyszer 4dbot nyomkövetéssel és utána 5dbot nélküle. Mind megjött, de az utolsó 5dbrol nem készült semmi kép a csomagról. 1 hónap múlva kiderült hogy az egyik lámpa akkus nem 100%os és gyorsan lemerül. Már visszajeleztem korábban hogy meg jött. Így írtam egy levelet hogy az egyik akkus csak a fele mint aminek lenni kellene. Vissza írták hogy küldjek képet a csomagon lévő matricárol. Mivel hogy nem volt vissza írtam hogy két rendelésre 9 doboz rendeltem és már nincs meg mert 1 hónapja volt és csak ez az egy rossz. Ezután már azt írták hogy sajnálják és visszafizetik az árát.

Új hozzászólás Aktív témák